Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miben mennétek egy állami...

Miben mennétek egy állami szervhez egy nem túl nagy szám irodai állás interjújára?

Figyelt kérdés

Mégis egy állásinterjú ugyanakkor az is ott van hogy egy sokadrangú irodai pozi amihez érettségi kell.


Szóval azért össze kéne hangolni az öltözéket meg az állás komolyságát. Alacsony röptű állás szarul is fizet, fejlődési lehetőség sincs benne ugyanakkor azt akarom hogy felvegyenek.

Mert kell az állás egy darabig.

Aztán ha van jobb dobbantok de amíg más nincs...


2021. szept. 9. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Voltam még ennél alacsonyabb rangú pozíción is interjúzni. Arra is kivasaltam az egyik szebb ingemet, amit farmerrel és jóféle bőrcipővel vettem fel. Igaz, én férfiként ezt megtehettem, egy nőn valószínűleg hülyén állt volna egy csíkos férfiing és fekete férfi szabású farmer 46-os fekete bőrcipővel.

Lett is belőlem köszörűs 12 órás folyamatos műszakban. Megérte? Nem, azért a pozícióért nem érte meg. Az interjúztatón egy kinyúlt céges galléros póló volt és felvették azt is, aki az előző munkahelyéről lop... kihozott munkásruhában érkezett. Viszont én akkor annak megfelelően öltöztem fel, akinek tartottam magamat, az pedig több volt ennél a pozíciónál, de akkor csak ennyit érhettem el. Viszont eltelt némi idő és több is lett belőlem.

Neked is azt ajánlom, hogy annak megfelelően öltözz fel, aminek tartod magadat. Abban kényelmesen érzed magadat akkor is, ha úgy tűnik, hogy túlöltözted a helyzetet.

2021. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Farmert semmiképpen nem ajánlom. Állami szervről lévén szó, nem tudhatod, hogy van-e valamiféle dresszkódjuk. Mostani mukahelyemen pl. van, de ez már csak az interjún derült ki, és specoel pont a farmer tilos. Részemről nem volt gond, mert eleve állásinterjúra elegánsan megyek.

Egy nagydrág vagy szoknya + blúz kombó teljesen jó lesz. Legyen kényelmes, érezd jól magad benne, de kicsivel elegánsabb legyen, mint egy sima hétköznapi öltözék.

2021. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!