Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ingatlanirodában a "nem...

Ingatlanirodában a "nem értékesítő munka" mit takarhat? Irodai asszisztencia, de nem értékesítés-akkor mi?

Figyelt kérdés

"az értékesítő munkáját segítő" oké na de voltaképp mit is kell csinálni? Random embereket hívogatni hogy ne az értékesítőt hanem engem küldjenek el a telefonban a p***ába?


vagy mit takar a munka?


2021. szept. 6. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom adatbáziskezelés és adminisztráció, hogy az értékesítőnek ne kelljen ezzel foglalkoznia.
2021. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl. fényképeket töltesz fel az értékesítő oldalára, megírod a szerződéseket (vagy inkább kinyomtatod), valami ilyesmi. Akivel én kerültem a minap kapcsolatba, ő ügyvédet is hozott (volna, ha kellett volna), vele is kell valakinek a kapcsolatot tartani. Tulajdoni lapot lekérni, közös képviselőtől adatokat beszerezni, stb.
2021. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de van egy khm.... érdekes momentum, céges telefont adnak márpedig ha azt adnak akkor azt használni is kell...

"- ügyfelek telefonos megkeresése, időpontegyeztetések"



hát mi ez ha nem értékesítés, ill annak előszobája... "be tudna jönni holnap lenne egy csodás ajánlatom!" de ez nem még értékesítés, hiszen HA bejön akkor nem hozzám jön be hanem az értékesítőhöz...

2021. szept. 6. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap már megkérdezted, mi pedig válaszoltunk rá. Végighívod azokat a magánszemélyeket, akik hirdetnek, hogy nem szeretnék-e a házat rajtatok keresztül eladni.

Máskor használd a "kérdés kiemelése" funkciót.

2021. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, ezt én is utálnám csinálni :) De sztem nem egy telefonkönyvet felcsapva kellene hívogatni az ügyfeleket, hanem egy, már meglévő adatbázisból. Olyanokat, akik ingatlanvásárlás okán már nézelődtek pl. a honlapon, de akkor éppen nem volt olyan lakás a kínálatban, amire elég lett volna a pénzük, most viszont felkerült oda egy, amit ki tudnának fizetni. Vagy. Az eladó engedett az árból, fáradjon be megbeszélni a részleteket. Vagy. Meghirdetésre került egy második emeleti, 62 négyzetméteres lakás, pont olyan, amit Ön keres.

Legalábbis így tudom elképzelni.

De hogy néhányan majd elküldenek a 'csába, az borítékolható..

2021. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#4, jah, hogy már kérdezett és ti válaszoltatok? Akkor fölöslegesen téptem a pofámat. (Meg hülyeségeket is írtam, bocsánat)
2021. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Magánszemélyek által hirdetett ingatlan hirdetéseket kell hívogatni, ahol ált ott van a hirdetésben, hogy" Ingatlanosok ne keressenek! ", hogy mégis csak az irodán keresztül hirdessenek.
2021. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2021. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!