Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek milyen munkát...

Szerintetek milyen munkát érdemes vállalni gimi mellett?

Figyelt kérdés

Még nem múltam el 18 szoval olyan helyet keresek ahova mehetnék 18 alatt.

Gimi mellett gondoltam dolgozni, olyan helyen amit élveznék is azért.

Sokat hallottam innen honnan, hogy pl meki, burger king felejtos mert elegge rossz hely diakkent es nem eri meg.

Aki velem egykoru, ti hol talaltatok munkat? Mennyire megy suli mellett?

Egyébként budapesten lakom, szoval itt is dolgoznek


2021. szept. 10. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem muszáj, akkor szerintem gimi mellett semmilyet vagy maximum csak valami lightosabb alkalmi munkát pl. hostess munkák, szórólapozás stb. Legalábbis nekem a gimis éveimről olyan emlékeim vannak, hogy volt napi kb. 7-8-9 órám, több tárgyból minden órán feleltünk, témazárókat írtunk, sok volt a házi stb., szóval nekem nem nagyon lett volna még mellette kapacitásom dolgozni. Sokszor a hétvégéket is tanulással kellett töltenem, pl. a jogsiszerzést is nehéz volt megoldani, mert alig értem rá. Nem mondom, hogy középiskola mellett nem lehet dolgozni, mert biztos vannak ellenpéldák is, valakinek tuti megy, szereti, keres vele stb., de nekem nem ment volna. Egyetemen sem olyan egyszerű megoldani sajnos, de azért a gimihez viszonyítva könnyebb, így én emiatt annyira nem siettetném a dolgot, hacsak ugye nem muszáj valami miatt.
2021. szept. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne dolgozz gimi mellett ha nem mmuszáj. ez nem Amerika. NYáron esetleg.
2021. szept. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Diákszövetkezeten keresztül dolgozhatsz. Hogy mit érdemes? Inkább az a kérdés mit lehet, mik az adott környéken a lehetőségek. Nálunk a legtöbb gyár 18+-os, és ugye műszak van. Van egy kisebb üzem, ahova csomagolni járnak, de az is műszakos, szóval 6-14, 14-22-ig tudsz menni dolgozni éjszakázni meg nem éjszakázhatsz. A legtöbb árufeltöltős hely is műszakos pl a tescoba 13:30-22ig van a délután. A Meki, Burger azért jó, mert rugalmasabb a munkaidő, ott nem problémáznak azon ha az egyik nap 4 órát tudsz menni, a másikon 6-ot megint egy másikon 8at, de ezeken a helyeken azért van egy min heti óra szám amit elvárnak, mert a többi ember beosztását is ehhez igazítják, illetve vállalni kell a hétvégét is.

Olyan munka nem nagyon lesz, ami csak hétvégi, mert egyrészt mindenki akkor akar dolgozni suli időben, másrészt a nincs is annyi munkalehetőség.

A jól fiuet részt engedd el, a minimálbért kötelesek megadni, általában annyit is fizetnek, de azért ha suli időben össze tudsz szedni havi 30-40 ezret, azért nem rossz zsebpénz. Nyáron meg simán meg lehet keresni egy hónapban 120-180 ezret is.

2021. szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de egy árlag gimis nem is végez 3 előtt.. a reggeli műszak alapból kizárva.. A délutánira sem tudna odaérni.
2021. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!