Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez tényleg gáz lenne?

Szerintetek ez tényleg gáz lenne?

Figyelt kérdés
Elég fiatal vagyok(20 éves) sokat dolgoztam és tanultam az utóbbi időben, mindezt azért, hogy tőkét teremtsek a vállakozásomnak. Nem mertem feltenni így ezt a kérdést senkinek, de szerintetek tényleg gáz az, hogy a szüleimnél élek és így akarok a pénzemből és a tudásomból saját vállalkozást indítani? Mindenki csak azzal jön(a szüleimen kívül persze), hogy 20 éves vagyok ebből a pénzből el is költözhetnék végre stb. . De kérdem én azért, hogy a pénzemet egy albérletre költsem, amiből soha nem fogok tényleges anyagi hasznot látni? A szüleimnek saját háza van, természetesen minden közös költségbe beszállok, de őszintén tényleg olyan fontos az hogy akár havi 150 ezer forintot arra adjak ki, hogy egy 2 szobás lakásba elköltözzek? Nem beszélve arról, hogy ekkora összeg, egy kezdő vállalkozásnál havonta döntő fontosságú lehet.

2021. szept. 11. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Neem, ha ilyen fiatalon megvan a toke, inkabb inditsd be, ha eleg felkeszult vagy (tudas is megvan, minden teren), aztan raersz elkoltozni a bevetelbol. En igy csinalnam a te helyedben.
2021. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
akik azt mondják random h költözz el mert költözz el azok hülyék, ha jó a kapcsolatod a szüleiddel támogatnak és kiveszed a részed a ház körüli dolgokbol költésgelből akkor semmi baj. Pláne h azért teszed mert sporolni akarsz a saját kis céljaidra. Az más tészta ha valaki egyszerűen nem akar otthonrol elmenni és ott csövezik ingyen és nem csinál semmit. De erről szó sincs. Ne foglalkozz az ilyen emberekkel akiknek csak a szájuk jár, meg amugy is összesporolod a pénzt beindul a vállalkozás megszeded magad veszel saját lakást vagy házata, aztán meg te mondogathatod nekik hogy milyen gáz már h albiban laktok ember, nem nehéz venni egy házat/lakást stb.
2021. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne más döntse el, mire költsd a pénzed. Nem is értem, hogy van képük hozzá.
2021. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Nem tudom miért de valahogy ilyen a társadalom manapság, szinte elvárja, hogyha felnőtt vagy és dolgozol, akkor ideje elköltöznöd. És szerintem ebből lesz a sok fiatal felnőtt aki panaszkodik hogy nem lehet megélni, persze hogy nehéz 200.000 forintos fizetésből, úgy hogy ebből 100-150+ rezsi csak az albérlet, nem is beszélve a horribilisen magas kaukcióról.Remélem hogy el fog jutni a vállakozásom arra a szintre, hogy egyszer saját lakást/házat vegyek. Csak valahogy ki kellett adnom ezt a kérdést magamból, nyilván a szüleim azt mondanák rá hogy dehogy gáz... De így hogy már abban a fázisban tartok,hogy elkzedtem a szügséges engedélyek megszerzését, így ezt ki kellett adnom valahol, itt pedig megtehettem anonim módon.
2021. szept. 11. 20:25
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

30 éves korodig nyugodtan elhetsz a szuleiddel, ha joban vagytok.

csak mellette segits a munkaban, fizesd valamennyit

2021. szept. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent ne masok alapjan dontsd el h mit csináld
2021. szept. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor érdemes gyakorolni a leszarom mit gondolsz technikát,nagyon hasznos képesség az életben!Ha te így akarod és a szüleidnek nem probléma akkor ne költözz el csak azért hogy elmondhasd hogy elköltöztél,annak nincs értelme.
2021. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8%
20 évesen vállalkozás na jól van....
2021. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de 18 éves kortól lehet vállalkozást indítani. Mire várjak vele, arra hogy elmenjen felettem az élet? Hozzáteszem, már 18 éves korom előtt vállaltam nyári munkákat, és utána néztem dolgoknak saját szabadidőmben. Lehet hogy a leszarom technikát kéne alkalmaznom tényleg.
2021. szept. 12. 18:16
 10/16 anonim ***** válasza:
20 évesen általában csak azok költöznek el a szülőktől, akiknél nagyon pici a szülői lakás, vagy nagyon rossz a légkör és nem tudnak megmaradni egymással, vagy a szülők ténylegesen kidobják a gyereket.
2021. szept. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!