Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lett valamilyen elmúlt munkahe...

Lett valamilyen elmúlt munkahely miatt egészség károsodási problémája valakinek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 14. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Klímareumás lettem rosszul használt irodai légkondi miatt, ha ez számít.
2021. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Számit, ahogy az is, ha a munkahely nem gondoskodik a klima karbantartasarol és szépen bekapod a Legionellat.
2021. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Régen úgy köhögtem, mint egy asztmás. Több vizsgálatot végeztek akkor, de nem találtak semmit. A stressztől jött akkor elő, mert sokat is dolgoztam, emellett voltak negatív oldalai a munkának.


Mostani munkahelyen, nőgyógyászati probléma volt, amennyi megpróbáltatás és stressz ért összességében, hormonháztartás csoda, hogy fel nem borult.

2021. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem, de lehetséges.
2021. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Számít persze, és köszi hogy megosztottátok
2021. szept. 14. 22:55
 6/12 A kérdező kommentje:
És jobbulást mindenkinek
2021. szept. 14. 22:56
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Koromgomba, bar nem 100%, de szerintem az volt, ilyen sargas szarureteg, nyomott a cipo, kezeltem kremmel, elmult, mar normalis.
2021. szept. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Használt, nem fertőtlenített munkavédelmi cipőt kaptam a munkaruha mellé, amitől szemölcs lett a talpamon. Hónapokig jártam vele dokihoz, mire kikezelték. Tuti, hogy a cipőtől volt.
2021. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
12-13 órákat dolgozom, külföldön, éttermi mosogatás, mindössze fél óra pihenővel. Augusztusban, a szabim előtti utolsó munkanap a fejemnek esett pár egymásba rakott, éles sarkú alumíniumláda. Utána 3-4 napig semmi bajom nem volt a sebhegen kívül, azután viszont enyhe agyrázkódás tüneteit tapasztaltam, megvizsgáltattam, nem volt alaptalan a gyanúm. Alapjában véve elég hamar helyrejöttem, jól vagyok, de az agyam és a közérzetem valahogy nem egészen úgy funkcionál, mint előtte. És inkább az zavar, hogy emiatt az otthon töltött 3 hét vakáció első fele döcögős volt, nem a terveim szerint alakult.
2021. szept. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy azt hozzá kell, hogy tegyem, hogy beoltattam magam pfizerrel, a második vakcina megkapása után úgy tapasztaltam, hogy bágyadtabb, fáradékonyabb, esetlenebb vagyok. Nem kizárt, hogy amiatt történt. Már nem azért, hogy covid irányba vigyem a témát.
2021. szept. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!