Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire sporszeru az hogy...

Mennyire sporszeru az hogy megkerdezik interjun hogy esetleg mashova is adtame be oneletrajzos, es mennyire varhato behivas?

Figyelt kérdés
Konkretan interjun megkerdeztek hogy varoke meg behivast mashonnan. Neztem mint a moziban hogy mi van. Miert jo ez nekik? Baj hogy nem ok az egyetlen munkahely ahova beadtam jelentkezesem?

2021. szept. 13. 18:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem lehet csak zavarba akarnak hozni, hogy lássák, hogy reagálsz ilyen helyzetben. Szerintem teljesen jó válasz, hogy nem szeretnél erre választadni, bár ha szórakoznak csak lehet megkérdik, hogy miért. De erre te mobdhatod hogy erre sem :D


Amúgy ezért is fontos mibdig több helyre beadni, mert akkor sokkal lazább az ember az interjún, mert nem ebben van minden reménye.

2021. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezhetik ezt azért is, hogy mennyire kell neked ez a munka, ergo ha máshova nem adtad be az önéletrajzod, lehet egy rosszabb bérrel is beéred hirtelen.

Másik kimenetel, hogy ha adtad be máshova is, nem könyvelnek el téged biztosan behívható emberként, ez szerintem csak az egyik interjúztató személyes hülyesége.. Az ilyenre simán mondhatod azt, hogy erre nem szeretnél válaszolni, nem sértődnek meg

2021. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
koszonom szepen valaszaitok en sajnos oszinte voltam es megmondtam hogy tobb helyre is beadtam. Szoval ott sem lesz munka nekem van egy olyan erzesem.
2021. szept. 13. 18:49
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem hiszem, hogy ez rossz válasz. 100% nem várják el, hogy csak egy helyre add be. Lehet ezt tesztelték igazat mondasz e.
2021. szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Milyen kerdesek aze ma ezek tokre gaz hogy itt tartunk magyarorszagon
2021. szept. 13. 19:17
 6/19 anonim ***** válasza:

#5 ez nem csak magyar. keress rá arra hogy stressz interjú.

de szerintem is genyaság. meg elveszi az ember kedvét a helytől. lehet ha felvesznek két helyre nem ide mész.

2021. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább valamilyen teszt kérdésnek szánták ezt,kétlem hogy ennyire szőrszálhasogatóak lennének.Azért ez előtt van még magyon sok kritérium kiválasztásnál ami fontosabb,én nem engedném el teljesen.

Szerintem a legjobb válasz az lett volna hogy erre nem szeretnék válaszolni mert személyes ügy.Persze így utólag könnyű mondani,ha velem történt volna ilyen akkor én is az igazat mondtam volna a váratlanság miatt,nem tudok jól hazudni :D

2021. szept. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
A tököm tele van az olyanokkal akiket félig betanítok, aztán másnap lelépnek, miközben elszalasztunk egy olyant aki maradt volna, csak nem olyan cukedli hogy elolvad tőle a HáeRes némber. Miféle teszt? Idióták. Nem valami kalandjáték ez, hanem munka ahová megbízható munkaerő kell. Egy tucat emberrrel cseszel ki mert inkább elmész, de azt hazudod hogy rád számíthatnak az hol személyes ügy?
2021. szept. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#8 miért menne el? :D csak több helyen keres, de egy helyen ott marad azokból ahova felvennék.
2021. szept. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mert felveszik egy helyre most, a másik helyre meg később hívják be. Oszt itt már kéne valamit mutatni, ezért inkább elmegy a másik helyre, hátha ott jobb. Nyilván próbaidős felmondónak meg nem fognak nagyobbat ajánlani, mert nem szokás. Sajnos sok sok ilyen van. Jobb egy kevésbé menő csóka aki marad, mint egy jóvágású aki nem marad mert bárhová eladja magát, csak garancia nincs. Na jó szórakozást a melóhoz.
2021. szept. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!