Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire van értelme egy...

Mennyire van értelme egy tőlem 60 kilométerre lévő KFC-ben állást vállalni?

Figyelt kérdés

Eddig 13 munkahelyre jelentkeztem és eddig ettől az egytől kaptam visszajelzést, ennél messzebb pedig már nem akarok menni, mert mindennap bejárni fáradtságos lenne. Néztem is az étterem nyitvatartását és ha estig kellene dolgoznom, akkor hazamenni semmiképp sem tudnék. Mert reggel el tudok menni oda busszal, aztán vonattal, de hat után már nem megy busz oda ahol én lakom, így 20 kilométert még gyalogolnom kellene a sötétben az országút szélén.


Ha esetleg egyből az jutott eszedbe a kérdés láttán, hogy "ez hülye", akkor annyi segítséget megköszönnék, hogy hol tudnék elhelyezkedni úgy, hogy életemben nem dolgoztam sehol idáig, csak egy érettségim és nyelvvizsgám, egyetemre pedig levelezőn járok.



2021. szept. 15. 09:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ne vállald el! Az ingázás szétroncsolhatja a szervezetedet. Az egészség fontosabb, mint a jövedelem.
2021. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem próbáld meg. De ugye mindenképp beszéld meg, hogy este nem tudsz hazajàrni, úgy legyen a beosztásod hogy elérd a buszt. Aztàn keresgélj munka mellett is folyamatosan, egyszer csak lesz valami. Azt írja az első, hogy a bejárás nem tesz jót, de sokan középiskolába napi szinten utaznak, én mondjuk csak napi 45 km-t utaztam oda, majd 45 vissza, nem lett semmi bajom, de ezt is 3 átszállással. Szerintem a pénztelenség, munkanélküliség is megtudja viselni az ember szervezetét csak nem fizikálisan hanem mentálisan. Ha nem bírod még mindig kiszálljatsz, de ha meg sem próbálod…
2021. szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az esti 20 km-es sétát nem javasolnám semmiképpen. Ha behívnak, akkor mondd el az utazási körülményeket, hátha alakítható úgy a beosztásod, hogy Te is normálisan közlekedve haza tudj érni.
2021. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
2: De a középsuliban nyilván nem dolgoztál, hanem órákon ültél. Fontos különbség egy gyorséttermi gályázáshoz képest.
2021. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A 20 km gyaloglás az totálisan elképzelhetetlen. Aligha osztanak be egy műszakra. Ha nincs hol aludnod, akkor ez az állásajánlat nem állásajánlat, meg se kellett volna pályáznod, mielőtt tisztázod a munkaidőt.
2021. szept. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Van benne valami, hogy jobban át kellett volna gondolnom ezt az egészet. Csak nem nagyon vannak ennél közelebb munkahelyek, vagy ha igen, oda több éves munkatapasztalat kell.
2021. szept. 15. 10:35
 7/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Gyár nincs a közelben?
2021. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%

4

Igen ültem egész nap, majd rohantam a buszra. És mikor hazaértem este még tanulnom kellett. Ennyiből jó a munkahely, hogy ha hazamész azt csinálsz amit akarsz, nem kell másnapra készülni. És mindezt 14 évesen kezdtük. Nem volt egyszerű de sokan bejárnak.

2021. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
8: Most nekem mondhatja bárki, hogy "A Jóska, meg a Géza is úgy jár évek óta.", de attól ez még nem normális, és hosszútávon egészségtelen.
2021. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

9

Így van hosszútávon. De a kérdezőnek nincs munkája, pénze, gyakorlata. 13 helyre nem kellett. Kitudja van e tb-je. Ez egy átmeneti megoldás. Amíg nem talál mást. Addig csak kibírja. Ha meg ennyire nincs munkahely akkor spórol ebből amit megkeres és elköltözik. De ha ezt se vállalja akkor üljön otthon pénz nèlkül és várja a sült galambot? Még az sem biztos, hogy ez sikerül, ha nem tudja elintézni hogy ne legyen esti műszakja. Valahol elkell kezdeni.

2021. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!