Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire van értelme egy...

Mennyire van értelme egy tőlem 60 kilométerre lévő KFC-ben állást vállalni?

Figyelt kérdés

Eddig 13 munkahelyre jelentkeztem és eddig ettől az egytől kaptam visszajelzést, ennél messzebb pedig már nem akarok menni, mert mindennap bejárni fáradtságos lenne. Néztem is az étterem nyitvatartását és ha estig kellene dolgoznom, akkor hazamenni semmiképp sem tudnék. Mert reggel el tudok menni oda busszal, aztán vonattal, de hat után már nem megy busz oda ahol én lakom, így 20 kilométert még gyalogolnom kellene a sötétben az országút szélén.

Ha esetleg egyből az jutott eszedbe a kérdés láttán, hogy "ez hülye", akkor annyi segítséget megköszönnék, hogy hol tudnék elhelyezkedni úgy, hogy életemben nem dolgoztam sehol idáig, csak egy érettségim és nyelvvizsgám, egyetemre pedig levelezőn járok.

szept. 15. 09:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
10: Van olyan munkahely és munkakör, ahol elég fél évet eltölteni ahhoz, hogy tartós egészségkárosodást szenvedj. És különben is hol húzzuk meg a határt rövid- ás hosszútáv között? 3 év például rövidnek vagy hosszúnak minősül?
szept. 15. 11:17
 12/13 anonim ***** válasza:
ás=és
szept. 15. 11:18
 13/13 anonim ***** válasza:
84%
Én 55 km-re lakok a jelenlegi munkahelyemtől de van ingyenes céges busz aminek a megállója 3 percre van tőlem és az út legnagyobb része nem forgalmas országúton megy tehát kb 1 óra alatt megvan.Már kezd kicsit unalmas lenni de még vállalható viszont nálad több átszállással,nem ingyen és főleg úgy hogy este nem megy vissza busz már nem reális.Ahogy a többiek mondják próbáld meg megbeszélni hogy este ne kelljen dolgozni vagy valahogy megoldani a hazajutást mert ezt így nem lehetne.
szept. 16. 01:46
1 2

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!