Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahely, ahova 1 óra vezetés...

Munkahely, ahova 1 óra vezetés oda az út? Gondolkodnál ilyenben?

Figyelt kérdés
Albérlet ebben a városban nincs. Ha a közelében bérelnék az meg túl macerás lenne, hogy onnan még kocsival is kelljen menni.
2021. szept. 16. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Covid előtt azt mondtam volna, hogy simán, nekem is ennyi az utazás.

Most másfél év home office után azt mondom: nem, soha többé. :D

2021. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ha más nincsen, akkor bevállalnám.


Ha van más de ez sokkal jobban fizet akkor is bevállalnám.


Aztán maximum keresgélek tovább de addig is ellennék ott :D

2021. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 40 perc egy út, de szinte végig autópálya, szóval lehet haladni és nincsenek traktorok. Előtte 1 évig én is otthonról dolgoztam, egy idő után azt is meg lehet unni. Illetve a mai világban mobilnak kell lenni valamennyire, főleg ha vidéken vagy és nem lehet válogatni a munkában. Szóval ne csak ez legyen a döntő tényező.
2021. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Home Office helyett bevállalnám simán, de csak akkor, ha kiemelkedően fizetne.
2021. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, 2 óra, ha jól fizet oké, vagy ha olyan a munka és beleszámít az is akkor meg pláne, viszont ha 20 percre ugyan ennyit kapnál ugyan azért akkor felejtős.
2021. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az éhenhalás és e között kell választanom, akkor elvállalnám a munkát, de közben gőzerővel keresnék mást. Napi két órát eleve nem szívesen áldoznék rá a munkába járásra, de még rosszabb, ha nekem kell vezetnem, tehát figyelnem is kell közben. Reggelente még túl álmos vagyok a koncentráláshoz, a meló után pedig már túl fáradt. Tuti, hogy előbb-utóbb balesetem lenne emiatt.
2021. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg 55km-re járok be minden nap céges busszal,kb 1 óra az út.

Érdemes megpróbálni,nekem sokkal közelebb nem sok lehetőségem van,a fizetés,munkakörülmények rosszabbak lennének tehát megéri.

Viszont hosszútávon albérlettel tervezek mert elég unalmas minden nap 2 órát elpazarolni,hétköznap összesen 5 óra szabadidőm van amit kevésnek érzek.Autóval még rosszabb mert nem tudsz pihenni se mint buszon és sokba is kerül havi szinten.

Attól függ milyen lehetőségeid vannak,ha nincs más egyértelműen vállald el mert a munkanélküliségnél sokkal jobb.

2021. szept. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!