Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Férfias szakmában nőként...

Férfias szakmában nőként érvényesülni?

Figyelt kérdés
Elég férfias szakmák érdekelnek többnyire, tapasztalatok érdekelnének?
2021. szept. 16. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen szakmákra gondolsz konkrétan? Gondolom, kohásznak nem mennél el.
2021. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mármint miről van sző? Hegesztő, kőműves, hentes, tűzoltó?
2021. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát autószerelő főleg, autós szakmák.
2021. szept. 16. 16:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pl raktárvezetőként dolgozok egyedüli nőként egy nagy logisztikai vállalatnál, van 12 férfi beosztottam. Plusz sofőrök, stb szinte mindenki férfi. Én nem érzem gáznak.

Általában változó hogy állnak hozzám. Van akin látom hogy tetszik nekik hogy fiatal nőként megyek és pl beszelek nekik egy konténerpakolásról, de van olyan is néha, aki nem akar elsöre komolyan venni.


Én szeretek férfiakkal dolgozni.


27N

2021. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha autószerelés közben neked is kilátszik a feneked, akkor nem leszel nagyon kirívó.
2021. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, bár én férfi eladóként nem tudtam érvényesülni, bár elég fura volt nekem, de végül is jobban jártam mert jobban fizető állásom lett végül aztán lett annyi megtakarításom, hogy most olyan szakmát tudok tanulni amivel kb fele munkával 2x annyit keresek majd.
2021. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve jelentkezett a céghez egy kiscsaj csőlézerre. Furcsáltam a legelején meg elnmondtam neki milyen ez a munkakör de érdekelte és mivel volt egy minimális cnc-s gyakorlata így mondtam neki tegyünk egy próba hetet. Megtanulta nagyon hamar és nagyon ügyesen. Jelentkezett egy tapasztalt ismerős közben akivel pár éve együtt cnc-ztem így felvettem a kis csaj helyére.


Story vége.


Na jó azért nem :) Mivel volt valami okj-s "cadcam" képzése így volt egy minimális tervezés és programozási tapasztalata. És mivel a lézer azért egy fizikai meló beraktam magam mellé az irodába és tanítgattam. Azóta rá merek bízni bármilyen tervezést. Egyik legjobb emberem :)

2021. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó indok lehet, a nehéz teher, de manapság lehet összerakja a csaj az ott melózó munkást><
2021. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
7# Rendes tőled:)
2021. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Burkoló vagyok, vagyonőr, és nő. Jelenleg autószerelőnek tanulok. Főállásban őr vagyok még, mellékben burkoló. Hamarosan főben burkoló leszek, az őrködést meg hagyom.
2021. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!