Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai adminisztrátorként...

Irodai adminisztrátorként egész munkaidőt végig kell nyomni?

Figyelt kérdés
Ugye az ilyen alja papírmunka, amit szinte akárki meg tud csinálni, gondolom a cégtől minden apró-cseprő dolog oda kerül. Ami azért elég sok, valljuk be. Ismerősöm munkahelyén kávézgat, telefonál, pedig szintén irodában ül. 2 lehetőségem van, a másik helyen lenne szusszanási időm, viszont ez meg szumpatikusabb a laírás alapján. Ezért kérdem. Nekem az a fő, hogy tudjak pihenni kicsit közben.
2021. szept. 17. 06:44
 1/8 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

Munkahelye válogatja.

Bocs, ennél nem tudok konkrétabbat mondani.

2021. szept. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye most csak viccelsz és nem vagy ekkora tróger?
2021. szept. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért viccelnék? Mi van ebben?
2021. szept. 17. 07:03
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Úgy keresel munkát, hogy azt nézed mennyit tudsz pihenni? Munkahelyre nem pihenni jár az ember. Jó hogy nem már azt írod, hogy "szimpatikus a munkahely de nem megyek mert odd dolgozni kell, hát az meg milyen dolog már".
2021. szept. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Te ne menj adminisztrátornak. Az ismerősöd meg lehet, hogy szépíti a dolgokat, de az is lehet, hogy már a kisujjában van a dolog, és gyorsan, rutinosan tud dolgozni.

Egy cég adminisztrációjára rá kell hangolódni, meg kell tanulni, hogy az precíz legyen.

Szerintem, neked akkor se lenne megfelelő ez a munka, ha lehetne közben "lógni".

2021. szept. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem képtelenség 8 órát egyfolytában koncentrálni, gép előtt ülni. Kis pihenők még a gyárban is járnak, pedig ott többnyire keveset kell gondolkodni, mert automatikusak a feladatok. Szóval ahol annyi pihenő sincs, hogy egy kávét megigyál, olyan helyre ne menj.
2021. szept. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek a hatossal.
2021. szept. 17. 08:38
 8/8 Girlll3 ***** válasza:
Lehet annyit koncentrálni, csak fárasztó. Nap végén nem lesz energiád semmire. Tudom, hogy az milyen.
2021. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!