Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lehet rideg a kollégák...

Miért lehet rideg a kollégák között a viszony?

Figyelt kérdés
Úgy általánosságban értem
2021. szept. 20. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Az emberek tobbsege nem baratkozni jar a munkahelyere, hanem penzt keresni.
2021. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs arra garancia, hogy passzoló személyiségű emberek kerülnek össze. Persze, törekedni kell a minimális udvariasságra, de a "semleges" nem feltétlenül rideg.
2021. szept. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt már pár munkahelyem, nem vagyok mai csirke.

Ami tény, hogy ahol rideg volt a viszony, ott általában nem csak egymást utálták, hanem saját magukat is, ezt vettem észre.

Amúgy persze, nem barátkozni jár az ember (én főleg, mert befelé forduló voltam mindig is) de azért egy oldottabb közegben sokkal jobb volt dolgozni. (Most meg már mindegy, 20 éve szabadúszó vagyok).

2021. szept. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik beképzelt, a másik magának való, a harmadik érdektelen, a 4. a másikról gondol h*eségeket, stb.
2021. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A #3-asnak igaza van, én is ezt tapasztaltam:

"Ami tény, hogy ahol rideg volt a viszony, ott általában nem csak egymást utálták, hanem saját magukat is, ezt vettem észre."

2021. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!