Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmérgesedett a munkahelyi...

Elmérgesedett a munkahelyi viszony a főnökömmel, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, mivel a hőségszünetet nem adta meg a 40C°-ban(bent) így nekem a második napra már teljesen rosszul lettem és magas vérnyomásom lett. A fönökömnek jeleztem hogy nagyon meleg van, és munkáltatói kötelessége megadni a szünetet. Nem érdekelte, vállat vont és elment. 2 óra munka után pedig már mivel nagyon magas lett a vérnyomásom fogtam magam és elmentem haza. Mikor a nagyfőnök erre rájött, akkor nekem adott igazat mindenben és így az én közvetlen főnökömet lecseszte. (Ha ez kiderült volna, akkor a céget meg is büntették volna) De ezek után az én közvetlen fönököm nem beszél velem többet, a hátam mögött elmond mindennek de nekem meg mindent vissza is mondanak a többiek, ez oda fajult hogy megigérte hogy ki fog csinálni amit szintén vissza mondtak nekem.

No ezek után pedig már azt halottam vissza, hogy a többi buta haverjának szapul a munkaidő végén, illetve át akar helyeztetni valahogy máshova. De én személy szerint nem akarok, mert ne hogy egy buta,empátia nélküli fönök miatt nekem keljen elmenni, meg itt én mindenkivel jóban vagyok. Szóval szerintetek pontosan mit tegyek? Ugrálni sem akarok, mivel pár hónap múlva kiköltözök az országból, szóval addig egy megoldás erre az esetre jó lenne.

De egyántalán miért ő haragszik rám? A nagyfönök hívott fel, nem én hívtam és köptem be. Magas vérnyomást okozott amire most gyógyszert kell szednem, továbba a 70.000Ft-os caffetériát is elveszi tőlem a cég mivel 1 hetet táppénzen voltam. Akkor most pontosan miért ő utál engem ennyire, nem fordítva kellene lennie? Meg miért nem beszéli meg velem az egésszet? Miért a hátam mögött mond el mindennek?



2018. júl. 28. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha pár hónap múlva elköltözöl, akkor sz*rd le, hogy a hátad mögött mit mond rólad... a hátad mögött pont jó helyen is van arra a kis időre, amíg még nézned kell.

Esetleg ha baj van, a nagyfőnökre talán számíthatsz, ha már egyszer melléd állt.

2018. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jó csak ez egy kisváros, nem esik jól hogy mindenhol elhord mindennek, mert ki tudja hogy vissza jövök e még ebbe a városba. (a céghez biztos nem)

Azt annyira szólni se szeretek a nagyfőnöknek, mert nem akarom a saját tudatlansága végett kirugatni. Amúgy se vagyok az a nagyon bosszúálló tipus. Persze mikor ezeket vissza hallom, akkor mérgemben bármi elképzelhető, de egyébként nem vagyok ilyen. Szeretnék valahogy egy kis nyugit. Illetve nem vagyok hozzá szokva ahhoz, hogy ennyire utálnak.

2018. júl. 28. 11:03
 3/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem ismerem a lehetőségeid. Nekem is volt ilyen munkahelyem, állat főnökkel, utáltak, kiközösítettek, még a pénzemet is megnyesték. Felmondtam, felhalmoztam némi adósságot, majd 2 hónap múlva lett új munka, és akkor egyenesbe jöttem.

Nem tudom, te meddig mehetsz el. Hogy beszél ellened, azzal semmit nem tehetsz, bármit mondasz, csak rosszabb lesz. Húzd meg magad, aztán lépj.

2018. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Drágám, üdvözöllek a való világban! Hol éltél eddig? A főnöködet kellemetlen helyzetbe hoztad, még jó hogy kicsinál. Engem tudod miért akart kirúgatni a főnököm? Mert nem jöttem be neki, nem voltam az esete. Na ennyi...ne keresd itt az igazságot, nincs.
2018. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen igazad lehet, de remélem nem túr ki innen valahogy, például hazudik rólam a nagyfőnöknek stb... Minden esetre most meghúzom magam, csak aggaszt hogy nem nyugszik le 1 hét után sem.
2018. júl. 28. 11:14
 6/14 A kérdező kommentje:

A főnököm saját magát hozta ebbe a helyzetbe, sőt majdnem a céget is. Ha nem tette volna ezeket az emberekkel, akkor nem lett volna ez. De ha nem nézi semmibe az embereket, abból jó nem születii.

Tudom hogy ilyen a világ, csak érdekes hogy nem látja át az egészet. Amúgy hozzá teszem hogy elég buta ember. Drogozik is néha.

2018. júl. 28. 11:18
 7/14 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy nincs szeme a nagyfőnöknek? Ha hazudna rólad biztos észrevenné.
2018. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

..Majd lenyugszik, ne foglalkozz vele. Inkább örülj, hogy addig ameddig duzzog, nem talál meg a baromságaival. :)


Valószínűleg azért magyaráz össze vissza mindenkinek, mert körülbelül ennyi van a kezébe. Az abszolút semmi.


Más. Jól tetted, hogy léceltél, amikor rosszul lettél. Soha! nem szabad megvárni az a pontot, hogy fizikálisan rosszul legyél. A kis görcsöt hagy egye a fene, szerintem sötét lelke legmélyén tudja, ha emiatt kapna a cég egy munkavédelmi ellenőrzést( mert mondjuk véletlenül bejelenti valaki), akkor őt vennék elő először....


Nem kell vele foglalkozni.

2018. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Milyen iroda/üzem az ahol nincs klíma?
2018. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Autóipari üzem. Klíma nincs, mert mikor lejöttek a központból akkor az alatt az 5 perc alatt megállapították hogy itt nincs meleg és nem kell, persze rögtön el is mentek. De valami pokoli meleg van bent.
2018. júl. 28. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!