Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Feltüntetnétek az előző...

Feltüntetnétek az előző munkahelyeteket az önéletrajzon, hogyha próbaidő alatt otthagytátok, mert nem tetszett?

Figyelt kérdés

Első munkahelyemen 4 hónapot voltam, másodikon 9-et, harmadikon több, mint 1.5 évet, most a 4. munkahelyemen 1.5 hónapja vagyok próbaidőn és kicsit aggaszt az, hogyha valami miatt felmondanék a próbaidő után, akkor nagyon hosszú felmondási idő várna rám (szerintem a törvényes maximumot tűzte ki a munkáltató, de lehet hogy ebben tévedek, 3 hónap lenne). 1.5 év után nagyon hülyén nézne ki, ha 2-3 hónapot feltüntetnék, nem? Egy helytől már megkaptam azt a visszajelzést, hogy nagyon szívesen dolgoznának velem együtt, mert a szaktudásom megfelelő, viszont a gyakori váltások miatt féltek. Annyit tudniillik, hogy az első munkahelyemet leszámítva (ahova nem sikerült beilleszkednem) a többinél csak annyi volt a probléma, hogy nem volt semmilyen előrelépési lehetőség. Nyilván nem azért váltogatok, mert unatkozok, hanem mert olyan elégedetlenségi tényezőkkel találkozok, amikben sok munkáltató nem rugalmas.


Viszont azért tökönlőni sem szeretném magamat azzal, hogy 3 havonta váltogatok, szóval ha úgy döntenék, hogy most váltok, akkor nem tudom, hogy azt érdemes lene-e feltüntetnem az önéletrajzomon vagy a korábbi váltogatós visszajelzés miatt inkább ne.


2021. szept. 22. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel, mit hagysz ki, én at hagynám benne, amit szerettem korábban, és tudtam szakmailag fejlődni is.. A nyugdij miatt ha bejelentettek minden benne lesz úgyis, ha szeretted, ha nem. A meló kezedetén még engem is érdekelt mi milyen, ma is persze, de nem válogatok, 50 évesen nem is lehetne ..
2021. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!