Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan valakivel,...

Volt már olyan valakivel, hogy az első héten elküldtek a munkahelyedről?

Figyelt kérdés
Mert próbaidő során bármelyik fél indokolatlanul felbonthatja a szerződést.

2021. szept. 7. 01:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Olyan volt,hogy én mentem el.

Sőt....lehet megismétlem nemsokára....

2021. szept. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Olyan viszont volt, hogy a határozott idejű szerződésemet nem hosszabbították meg 4 hónap után. (Volt, akiét igen.)
2021. szept. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem velem, de annál a cégnél volt, ahol dolgoztam. Az illető a mobiltelefonját nyomogatta próbaidő alatt, amikor a betanítása folyt, és figyelnie kellett volna.
2021. szept. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
99%

Nekem csak 2 hónap utàn volt ilyen. A betanítás 6 hónap lett volna összesen, amúgy akkor estem ki a suliból szakvizsga után, nem volt munkatapasztalatom.

Amíg én betanítás alatt voltam, felvették egy ott dolgozó unokahúgàt, ugyanazzal a végzettséggel, de neki volt már 2 év munkatapasztalata , szóval engem kivágtak, őt felvették.

Bekaphatják egyébként, találtam sokkal jobb munkát, normális kollégákkal, több pénzért. Igaz, más területen, de akkor is jobban jártam. Bár persze ezt abban a pillanatban még nem tudtam, így nagyon megviselt a dolog. Régen volt, több mint 10 éve.

2021. szept. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Engem elso nap utan

Diakmunka volt de nagyon nem birtam igazi szaros fosos trogermunka volt

2021. szept. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
3-ast tudom ismételni: nálunk igazán nincs magasan a léc, de a jelölt végig mobilozott betanítás alatt, már ha egyáltalán hajlandó volt időben bejönni vagy egyáltalán bejönni.
2021. szept. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Diákmunkában velem is volt. Az egyetem mellett sok különféle hulladék munkát elvállaltam, pl a Bite Bakeryben meg a Dolcissima nevű cukrászdában. Mindkét helyen meglepően primitív vezetőség volt, nem tudom azóta változtattak-e a dolgokon.

Számomra nagyon fontos tanulság volt fentiekből, hogy a kirúgásnak is időnként örülni kell, mert így van esélyed, hogy találj egy jó munkahelyet és ne rekedj meg a posványban.

2021. szept. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Diákmunkàn. Amint beléptünk minden értéket elvett a biztonsàgi őr, belenézett a pénztárcàba, táskába belenyúlt, stb. Így kezdődött a munkanap. Aztán összevesztem a zsarnok főnökkel, aki mindig ordított, ha megálltunk akár orrot fújni is. Mosdó, evés, ivás tiltva volt. Mottó: "Senkit nem a seggvakaràsra fizetünk!"... Betanítàs nulla, és ők osztottak engem, egy kérdésük nem volt felém, hogy nekem jó-e aznap. Harmadik napom felénél összevesztem a nyomorulttal, és kirúgott. Ezt a sztorit a családtól mai napig hallgatom, hogy mekkora szégyen vagyok, hogy ez ilyen jó helyről kirúgattam magamat, hiába meséltem el mindent, nem hitték el. Azóta rendesen dolgozom, nem rossz helyen, mellékàllásom is van. Elégedettek velem. Tanulok is.

A nyomorult helyen meg így 4 év elteltével is keresnek diàkot, de mindet rúgják kifelé 2-3 nap után. Nem egy ismerősöm ugrott bele szinten ebbe a csodás munkába, mindet kirúgtàk, vagy magától jött el kb két nap után. Mindenesetre senkinek nem tűnik fel, hogy nincs rendben valami ott.

2021. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok

Most rúgtak ki indoklás nélkül.

Gyakorlatilag bevált,rágondoltam és bevált.

Hát ezt a kérdést se kellett volna meglátogatnom. :DDD

Nem téged okollak nyugi,csak viccelődök.

Amúgy minden előbbi igaz.

2021. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
2 hét után volt,de ha nem küldenek el,én léptem volna. Legjobb döntés volt
2021. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!