Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szívesen lennél középvezető,...

Szívesen lennél középvezető, osztályvezető?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 22:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, nekem az lenne ideális, mert alkalmazott se lennék, de nagyfőnök sem.
Nem, mert alulról, és felülről is kapnék kritikát, letolást.
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Semmi pénzért. Amit a multiknál művelnek az emberek, az gusztustalan.
2021. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Az vagyok, multinál. De ha végre egyszer megszabadulok innen, akkor az 100%, hogy még egyszer nem vállalok ilyen pozíciót.
2021. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem.


Egyrészt amiatt, amit a szavazáshoz te magad írtál.

Másrészt nem tudnék embereket irányítani, főleg autistaként. Jelenlegi személyiségemmel kis nyuszi lennék, amikor pedig megpróbálnék határozott lenni, abból bántó hisztizés lenne. Ha nőne az önbizalmam, akkor se hinném, hogy jó, megfelelő főnök, vezető lennék.


Ezen túl nincs is kedvem, valamilyen szinten szeretem a szürke egér létet. Alkalmazott típus vagyok.

2021. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól fugg, hogy hol. Egy gyarban nem. Valami burokratikus felepitesu IT cegnel igen, de ez a fajta szervezeti struktura ritka ezeknél a cegeknel, inkabb az allami szferaban jellemzo, azok meg nem tul eletkepesek az allami penzek nelkul.


Ezt leszamitva maga a vezetoi pozicio gondolata jobban vonz 5-10 even belul, mint hogy meg mindig sima fejlesztokent dolgozzak (csak hogy a szakmamnal maradjak es a kerdesre is valaszoljak), de ha ebbe az iranyba szeretnek elindulni, akkor azt azert jo par ev tapasztalattal es alapos rakeszulessel kene megalapoznom, ha jo szeretnek lenni benne es valamit vagy jol csinalok vagy sehogy.

2021. szept. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tulajdonos. A vezetőnek is lehet főnöke és ha van neki, akkor csak ugyanolyan csicska, mint a melós. Nekem csak az lenne fontos, hogy a beosztotti léttől szabaduljak.
2021. szept. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, simán. Most is az vagyok.

Jól megy, így akarom továbbépíteni a karrierem, egyre nagyobb csapattal, felősségi körrel.

2021. szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Sokan nyaggattak már ezzel munkahelyen is meg a magánéletemben is, de kizárt. Elvileg jól tudok irányítani és akármennyire is utálom ezt csinálni, össze tudok fogni embereket, illetve hatékony vagyok. De nagyon nem szívesen csinálom, kellemetlenül érzem magam minden olyan helyzezben, ahol nekem kell a-t vagy b-t mondani.
2021. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nemet jelöltem,de az igazság az,hogy egyszerűen csak nem szeretnék főnök lenni,nem vágyom vezetői szerepre.
2021. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A saját cégem élén igen. Egyébiránt sem multinál, sem nagy kozepes cégnél sem államiban. Nem vágyom erre. Nem akarok embereknek dirrigálni pofázni. Tudom sokan szeretnek hatalmaskodni/ nem mintha attol több lennék/,én viszont nem. Se a felelosseg se az ideg nem kell semmi pénzért. Nem vok hajlando embereknek parancsolgatni mar csak azert is mert egyenrangúnak érzem magam. Azert mert kapok egy posztot az nem hatalmaz fel semmivel max feleloseggel meg .ideggel
2021. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!