Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik filmbeli karakterre...

Melyik filmbeli karakterre hasonlított az előző főnököd?

Figyelt kérdés

Nekem a Ben Gazzara által alakított Cosmo Vitelli-re az Egy kínai bukméker meggyilkolása c. 1976-es filmből (rendezte: John Cassavetes). A megjelenése, az arca és a habitusa is nagyon hasonló volt.

[link]


(Ezzel is lehet keresni színészeket az ex főnök fényképe alapján, bár én a film megnézése közben jöttem rá.: [link] )


Lehetnek olyan emberek, akik filmkaraktereket másolnak tudatosan? Bár inkább ez a véletlen műve.



2017. dec. 29. 00:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az enyém egy kisnövésű parasztra bármelyik ilyen jellegű filmből
2017. dec. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs fotóm róla, még a Facebookjára sem tölt fel képet magáról, mert úgy néz ki mint egy nagyra nőtt óvodás, nagy hassal, bamba tekintettel. XD
2017. dec. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Asterix
2017. dec. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A Harry Potter filmekben szereplő Dementorra.
2017. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Volt "A nevem Earl" sorozatban egy pár rész, amikor lecsukták Earl-t, és a böriparancsnok egy hátulról távvezérelt munki volt. Na az enyém ilyen volt nemrég, csak nőben.

Nála a véletlen műve volt.

2017. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az enyém, aki Cosmo Vitelli-re hasonlított, mikor odakerültem, azzal a sztorival kezdte egy benti összejövetelen, hogy egyszer elutazott otthonról és az egyik macskája bennmaradt a garázsban. Azt mondta, valamit felehetett, mert mire hazaért, teljesen kiterült és megkeményedett. El kellett ássa, de nem fért bele a gödörbe, ezért, ahogy mesélte, az ásóval kettétörte...

Tényleg így volt, ráadásul csomó nő kolléga előtt. A viselkedése nagyon hasonlított a filmbeli Cosmo-éra, főleg, ha berúgott. Ha ezt a filmet látom, mindig az exfőnök jut eszembe.

2017. dec. 29. 20:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Csőrmester a dr Bubó sorozatból.
2017. dec. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát az első főnököm a Grincs volt, én meg úgy éreztem, minden nap karácsony van, mikor jött a hülyeségeivel.

A második Kiszel Tündére emlékeztetett a Budapest tv-ről, pedig férfi volt.

A harmadik egy dagadt perverz volt, de ilyen karakter nem jut most eszembe.

A mostani meg olyan, mint Dr Szöszi.

2017. dec. 31. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mint a régi batmanből a pingvint alakító DenideVito
2017. dec. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Belső tulajdonságokban valahol Dolores Umbridge a Harry Potterből és Szörnyella de Frász a 101 kiskutyából.


Kinézetre a Kis hableányból Ursula. [link]


De amit éreztem, mikor kiosztott, az ilyen volt:

[link]

2018. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!