Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudom legyőzni a félelmem?

Hogy tudom legyőzni a félelmem?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen néha tetőre is fel kell menni kéményt beállítani. Igazából nem vagyok tériszonyos csak félek, hogy leesek mivel nincs semmi biztosítókötél és elég meredek szokott lenni ráadasul kapaszkodni se lehet semmiben. Esetleg van valami mászási technikája?😂

2021. szept. 30. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Kéményseprő vagy, vagy mi?


Az a kemény.. a tériszonyos kéményseprő. 😁😁😁😁🤡

2021. szept. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dobj át a szomszéd felől egy spanifert amit egy fához kötsz. Ha nem elég hosszú akkor kettőt köss össze a végét meg kösd a derekadra
2021. szept. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jogos a félelmed!


Egyébként ez egy alapvető ösztön, nincs semmi gond vele.


Az viszont már problémás, hogy csak úgy minden biztonsági felszerelés nélkül mászkálsz tetőkön!!!

A helyedben jól megnézném a szerződésem és kérném a főnököt, hogy rendezze a dolgot.

Ez nem egészséges dolog így. Attól mert a többi munkatársad beáll a sorba és így is felveszi a munkát, az ne zavarjon! Ha neghalsz vagy leesel és össze töröd magad, ők fognak melletted feküdni meg gyógytornára járni??? Ezt kell mérlegelni! Tetőre nem mászik ki bárki, és ezt tudja a főnököd is nyugi.

2021. szept. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs semmi felszerelésünk, egyébként víz,gáz, fűtést csinálunk, kazánt vezetjük ki a tetőn.
2021. szept. 30. 08:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Munkavédelmi oktatás meg ilyesmi nem volt?

Kötelező védőfelszerelés, biztonsági dolgok?


Én azt szoktam mondani: "Nem félek, nem félek, velem van a Szentlélek" :)

2021. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!