Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jónak számít ez a raktáros...

Jónak számít ez a raktáros fizetés?

Figyelt kérdés

Székesfehérvár

Gyárban anyagmozgató raktáros

Bruttó 275 + muszakpotlek+cafeteria+bejárás

Mindennel együtt 230 nettó (2muszak)


Én kicsit keveslem



2021. okt. 1. 10:33
A kérdező szavazást indított:
Igen jó
Elmegy
Kevés,találsz jobbat is
41 szavazat
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Szerintem a 260 megkéne fizetniük.
2021. okt. 1. 10:33
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen jellegű munkákért átlagba ennyit adnak.
2021. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
57%
Nulla felelősség, minimális agymunka meg odafigyelés hogy ne üss el valakit, még sok is
2021. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Ne haragudj,pont hogy rajtunk van a legtöbb felelősség

Időben oda érjen az anyag,mert ha nem az állásido,nem halad a munka, nem halad a gép,nem halad a sor.

Kellő odafigyelés szükséges

2021. okt. 1. 10:44
 5/28 anonim ***** válasza:
60%
0 felelősség? te e dolgoztál még agyagmozgaóként
2021. okt. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a 3. úgy értette a "nulla felelősség"et, hogy nem egy sebész vagy, akinek egy rossz mozdulata konkrétan halált okoz, vagy egy mérnök, akinek egy tévesen meghúzott vonala miatt összedől a ház.

Egyébként ilyen munkáért ez nem túl kevés bér, átlagos. De ha te kevesled, keress olyat, ami többet fizet.

2021. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Kevés, de sajnos MO -n ez a valóság... Nem a 400+ os Átlagos Bruttó.
2021. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%
Mindig az ilyen agysebészek hiszik azt, hogy az ő munkájuk a legfontosabb, a vezetők nem csinálnak semmot, csak a gépen kattintgatnak, ha ők nem lennének, akkor megállna a gyártás. Csak elfeljtik, hogy helyettük kb. 10en állnak sorba, mert ezt a munkát bárki meg tudja csinalni
2021. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
98%
Kevés,de ha azt nézzük,hogy én tizenéve vagyok nővér egy kemény osztályon,ahol rendszeres újraélesztés és akut beteg van, éjjeli műszakok szintén,ráadásul kőkeményen tanultam hozzá éveket és így keresek tisztán 180 ezret,akkor még sokat is keresel. De inkább az enyém felháborítóan kevés.
2021. okt. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
15%
ilyet írt bárki? te kezded el a kötekedést. pedig fizikai munkások nélkül te se lennél sehol. Egyszerűbb Irodai munkásra ugyanez a helyzet van helyettük tíz másik akkora a tolongás .. Targoncás sem csak annyi hogy bemész tologatod a gépet és annyi. meg kell tanulni használni jól, és tudni kell hova kell menni hol az anyag hogy kell lerakni mivel kb 4 féle targonca is van. Tragoncást se pár hét betanulni, de KUlcstargoncásnak lenni pl igenis komoly felelősség hónapok évek munkája van benne.
2021. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!