Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első munkahely adja meg a...

Első munkahely adja meg a kellő tapasztalatot?

Figyelt kérdés
Ha valaki az első munkahelyén van, azt irányítja, viszont emberileg nem olyan rossz, csak tőle aztán bárki kavarhatott, fájdalmat okozhatott a másiknak, ő maga is annak a híve, hogy aki akar, az menjen, akkor érdemes első munkahelyen, a pénz felől közelíteni meg a dolgokat?
2021. okt. 2. 03:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Téma volt korábban, hogy valaki csak kenyeret eszik a munkahelyen, meg vizet iszik mellé. Ezzel az étkezés biztosítva van. Szerintem, nem kell idáig elmenni, hogy valaki “rabszolgaként” érezze magát, hiszen a körülmények, bármikor adottak hozzá.
2021. okt. 2. 04:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Sallang.

Szolgálja a szakmai fejlődésed az a munkahely vagy nem? Ha igen, akkor fél évet kibírsz, ha nem akkor meg húzz el onnan.

2021. okt. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked tényleg fogyatékosságod van hogy nem tudsz normálidan fogalmazni?Már hetek,hónapok óta irogatsz értelmezhetetlen kérdéseket.Ha troll vagy az még rosszabb mert egyáltalán nem vicces és nagyon szomorú életed lehet ha ezzel akarsz figyelmet kelteni magadra.
2021. okt. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Első munkahely adja meg a kellő tapasztalatot?"

IGEN!

Megtapasztalod, milyen munkahely a megfelelő, vagy pedig lelépésed után milyet nem szabad választanod.

Mindenképp tapasztalatot szerzel.

2021. okt. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennek se füle se farka, mindenesetre az első munkahely mérföldkő, kilépés a komfortzónából, belecsöppen valami újba. Aztán rutint szerez, és tudja hogy mi hogy megy majd a következő helyeken. Hogy lesz ideje alkalmazkodni, tanulni, elérni egy szintet, nem kell rögtön mindent tudnia. Nekem mindenhol oktatással kezdődött, így csak megfigyelő voltam az elején és tanuló, addig tudtam beilleszkedéssel stb foglalkozni. Mikor már kellően megszoktam a közeget, addigra a dolgommal is tisztába kerültem, és szépen ment minden a maga útján. :)

Sose voltam rabszolga, nyilván egy olyan helyen ahol úgy érzem kihasználnak, vagy embertelenek velem, vagy nem érzem jól magam, vagy teljesíthetetlennek tartom az elvárásokat, ott nem maradok. Tisztában vagyok a próbaidő fogalmával, volt ahol vártam h rájöjjenek, hogy nekem ez nem megy, de mindenáron kitartottak, hogy nekem ez menni fog, de más volt a feladatom mint ami miatt jelentkeztem, és ezzel nem tudtam azonosulni, így felmondtam 1.5 hónap után. Volt még 2 ilyen hely, ahol nem találtam a helyem, vagy épp olyan szankciókat láttam kollégáknál, amiket nem tehettek volna meg, na ott se maradtam. Végül megtaláltam a magam helyét, ahol 8 éve vagyok és a világért nem váltanék.

2021. okt. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!