Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok munkahelyen mondtak fel,...

Sok munkahelyen mondtak fel, és mentek el innen Magyarországról. Ti is tapasztaljátok?

Figyelt kérdés
Vagy csak cégvezetők döntöttek az automatizálásról, és rúgtak ki embereket? (Irónia)

2021. okt. 3. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Butaság a járványra hivatkozni, mikor máshonnan erednek a gondok.
2021. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Rosszak a vezetők ennyi 1990 évekbeli skilleik vannak nekik.Ha rosszul bánsz az alkalmazotakal nem motiváltak és felmondanak 2020.
2021. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
A patikákban is óriási lett az emberhiány. Gyógyszerészek, szakasszistensek, van ahol a vezetők is felmondtak. Egy részük azért, mert nem akarta beadatni magának az oltást (nálunk is vannak oltásellenesek, megijedtek a mellékhatások rémhírétől). Volt, akinek elege lett a betegkiszolgálásból.
2021. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem tapasztaljuk. Ágazat és régiófüggő
2021. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A karantén alatt sokan rájöttek mi az, smi igazán fontos, hogy akarnak élni, és mennyire esendő az ember.


Ha az a rendszer, hogy bármikor kirúghatnak, akkor én is ebben a tudatban dolgozom. Nem vagyok hajlandó felvenni a szopóállarcot, ha nem respektálnak, én se őket. Ha én leváltható vagyok, akkor az a munkakör se ér semmit amitbármilyen utcáról befordult random ellát. Ha meg nem, akkor kicsit teperhet a munkaadó, hogy maradjak.


Igen, szívás lesz ha munkaerő hiány lesz. De élni akarok, megtakarításom sose lesz, házam se, akkor legalább a mobilitás legyen jó benne.


Én is így voltam vele, 10 évet robotoltam, elég volt. Most ahol dolgozom, van perspektíva, és nem lélekölő. És kicsit jobban is fizet. De ha nem tetszik szedem a kis cókmókomat, és kapok munkát máshol is.

2021. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!