Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bárdi autóalkatrészes raktáros...

Bárdi autóalkatrészes raktáros? Pályakezdőként, lányként mennyire éri meg?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
4%

Te is aztán jó magasra tetted a lécet!

Ez a karriered csúcspontja?

Már bocsika, de tudod mikor mennék ilyen munkát csinálni, mégis csak nő vagy.Legyen már valami tartásod,ez a melót férfiaknál is lecsúszott koszos,bagós emberek végzik.

Tippeket nem akarok adni, de ezerszer is jobban élhetnél.

Ne tedd magad tönkre ezzel, gyorsan keressél inkább valami jobb pasit, és azzal tervezzél, még mindig könnyebb.

2021. okt. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Meghökkentem 1-es kirohanásán.


Szerintem abszolút nem gáz a raktáros állás. Az jó, ha van valami affinitásod az autókhoz, gépészeti ill. műszaki dolgokhoz, és tudomásul veszed, hogy abszolút férfiközegben fogsz dolgozni, annak minden előnyével :-) és hátrányával együtt.

2021. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem ilyen egyszerű. Vidéken lakom, a környéken gyakorlatilag sehonnan nem jeleztek vissza.

És nem ez a fő célom, de ideiglenesen muszáj elhelyezkednem valahol, ezért tettem fel a kérdést.

2021. okt. 4. 10:45
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

1-es valami nagy életművész lehet, mindenkinek itt életvezetési tanácsot ad hasonló stílusban, a nap 24 órájában. Gondolom hatalmas tapasztalata van benne.


Kérdező, egy próbát megér, főleg fiatalságot látok ilyen kis eszközzel rohangálni a raktárakban, gondolom eleinte nehéz, de ha beleszoksz gyorsan megy.

Csak viseld el azt a sok pókerarcú többi eladód, mintha az életet szívták volna ki belőlük.

(rengeteget járok autóalkatrészekért ilyen helyekre.)

2021. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán felvennének, vagy még be sem küldted az önéletrajzod?
2021. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5 Interjúra hívtak, de mérlegelve azt, hogy lehet a meló is sz@r és még a közeg se éppen normálisabb, úgy nem tudom számíthatok-e bármi jóra.


A kocsik világa nem áll távol tőlem és a fizetés se olyan rossz ahogy elnéztem, de ha adott esetben irracionálisabb elvárások lesznek még a fentebbi dolgok mellett, akkor lehet inkább ejtem az egészet.

Ezért érdekelt volna, hogy valaki dolgozott-e már ott, vagy tud esetleg valamit róla.

2021. okt. 4. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyusz, a semminel minden jobb. Vallald el, aztan ha nem jon be, lehet tovabb keresgelni, csak ugy hogy kozben jon a fizu...
2021. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs más lehetőséged akkor megéri.Erre van a próbaidő,oda mész(ha felvesznek),meglátod hogy tetszik,ha jó akkor maradsz,ha nem akkor másnap be se kell menned.

Az jobb lenne ha otthon ülnél hirdetéseket nézve és várni arra hogy egyszer lesz egy jobb?Simán lehetséges hogy hónapokig ugyanaz lesz vagy rosszabb,akkor visszasírnád ezt a lehetőséget.

Addig is pénzt keresel és tapasztalatot szerzel ami fontos pályakezdőként.

2021. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Masik autoalkatresz raktarban dolgozom, Budapesten, sok a fiatal, (lanyok is) normalisak, nem alkesz csovesek. Persze ne azt vard, hogy olyan lesz a kozeg, mintha egyetemen lennel vagy valami meno start up cegnel, a fiatalok is hiaba azok, van aki motivalatlan, vagy eppen bele van bzulva ebbe a raktari meloba, mintha ez lenne a karrierek csucsa, de en pl nem eletreszolo baratsagokat kotni jarok be, abban a par oraban elviselheto a tarsasag, kozos tema is akad amikor akad, nagyreszt meg ugyis a munkaval vagyunk elfoglalva + en zenet hallgatok altalaban kozben.

A Bardi mondjuk szarul fizet, ugy tudom, valami random videki kirendeltseg meg gondolom plane.

2021. okt. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!