Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hangoskodó kollégák ellen...

Hangoskodó kollégák ellen lehet tenni bármit?

Figyelt kérdés

Van az irodában a folyosón egy szoba, az ott dolgozók nagyon hangosak.... Imádják hangosan hallgatni a rádiót, kiabálni, visítva-nyerítve röhögni, viháncolni.

Nagyon zavaró a dolog.

Amit már próbáltunk:

- szóltunk nekik, vagyis szólunk minden nap, de negyed-fél óránál tovább nem maradnak csendben

- szóltunk a főnökünknek, azt mondja nem tud mit csinálni velük

- szóltunk az ő főnöküknek, megígérte hogy szól nekik de mivel másik épületben van az ő munkahelye, nem sok hatással van rájuk

- természetesen bedugom a fülem amikor csak lehet, de egy idő után fájni kezd, illetve megbeszélések közben erre nincs lehetőség (olyankor a másik felet is nagyon zavarja a kocsmazaj, akár személyesen jön ide akár videokonferencia, nagyon kínos és kellemetlen)


Ezeken kívül van még bármi, amit meg lehetne próbálni, hogy ne kiabáljanak-visítozzanak? Mit tehetnénk? Hogy lehetne így normálisan dolgozni?


2021. okt. 5. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ajtókat nem lehet becsukni? Az igen egyszerü megoldás lenne. Meg a fönöknek is lehet szólni, ezek szerint nem dolgoznak, ahnem szórakoznak?
2021. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hívjáktok oda rendszeresen megbeszélésre a főnöküket, kollégáikat.

Hátha így őket is el kezdi zavarni.

2021. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ajtó van azon a szobán?


Megkéred őket hogy gyerekek ezt az állandó nyerítést sajnos nem bírjuk tolerálni, csukjátok be az ajtót.

Nektek ez munkahely és dolgozni kell ahhoz meg koncentrálni.


Vagy a ti irodátok ajtaját kéne becsukni. Érdemes lenne nekik is szólni, mert különben nem veszik észre magukat.

Ha csönd van náluk akkor dolgoznak, hogy megértsék úgy nektek kell hangoskodni. Komolyan sokan nem értik miről beszélsz ameddig em zavarja őket. Végképp semmi akkor fejhallgató amikor lehet zenét hallgatni, vannak zajszűrősek is...


Igen sokan nem tudják miről beszélsz. nekem is van néhány kollégám akik a hátam mögé állva hangosan telefonálnak és kvázi ordibálva poénkodnak fél egy órákat. Eleinte finoman szóltam manapság kiabálva szoktam már én is közölni. Be bevetettem ugyan azt amit ők, felhívok valakit és hangosan a hátuk mögött kiabálva beszélek. Ó ne tudd meg egyből nyavalyogtak :)

2021. okt. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy a főnök nem tud mit csinálni velük. Olyan van, hogy nem akar, mert nem érdekli.

Egyébként ezen, vagy az ajtók becsukásán kívül nem sok mindent tudsz tenni, ha a főnöködet sem érdekli.

Nálunk az egyik cigis kolléga ilyen, hogy egyik irodaházból bemegy a másikba dohányozni, mert ott van a dolga, a cigi meg nem esik ki a szájából. A főnököt nem érdekli, én meg minden alkalommal szólok, hogy tirhuljon ki, ő meg minden alkalommal ki is megy.

2021. okt. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Természetesen csukva vannak az ajtók, de ezek ilyen régi fa ajtók amiken "átfúj a szél", semmi hangszigetelő képességük nincs. Maguk a falak is vékonyak.

A főnökük a munkahely egyik igazgatója, még fontos ügyben is alig lehet elérni, nem lesz arra ideje hogy hozzánk járjon ücsörögni, pedig jó lenne ha látná hogy viselkednek a beosztottai... :/

2021. okt. 5. 10:50
 6/15 A kérdező kommentje:

"Végképp semmi akkor fejhallgató amikor lehet zenét hallgatni, vannak zajszűrősek is..."

Persze, ez alap, de napi 4-6 óra után fáj a fülem ezektől, meg mint írtam, megbeszélés közben nem tudok zenét hallgatni. :D

2021. okt. 5. 10:52
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Naponta piszkáljátok a főnököt akkor. Előbb utóbb megunja. Letiltani nem tud titeket mert akkor nem lehet munka ügyben sem keresni. Ő is repül akkor rövid úton...


Ha meg valami nincs kész időre akkor meg kell említeni ezt is és bemásolni a főnöküket. CC atyaúristen...

2021. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7

Fogalmam sincs hogy mi van kész és mi nincs kész náluk időre, nem együtt dolgozunk.

Akkor máshogy fogalmazok: a főnöküket nem érdekli. Nem őt zavarják, igazgatóként meg 8000 fontosabb dolga is van, mint a (valaki más alkalmazottait zavaró) viháncoló emberek rendszabályozása.

Nem véletlenül írtam, hogy ezt már próbáltuk de NEM MŰKÖDIK, más ötleteket szeretnék.

2021. okt. 5. 11:04
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérjetek új irodahelyet. Addig nyaggasd a főnököd és ne hagyd magad.

Ha nem hiszi el, akkor random módokon próbaljon nálatok dolgozni

2021. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9

3 éve kérünk új irodát. Állami fenntartás, tehát soha nem lesz belőle semmi. :(

A főnököm nekik nem a felettesük. Kérni kérheti őket, hogy viselkedjenek, de az csak rövid távon megoldás.

2021. okt. 5. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!