Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hangoskodó kollégák ellen...

Hangoskodó kollégák ellen lehet tenni bármit?

Figyelt kérdés

Van az irodában a folyosón egy szoba, az ott dolgozók nagyon hangosak.... Imádják hangosan hallgatni a rádiót, kiabálni, visítva-nyerítve röhögni, viháncolni.

Nagyon zavaró a dolog.

Amit már próbáltunk:

- szóltunk nekik, vagyis szólunk minden nap, de negyed-fél óránál tovább nem maradnak csendben

- szóltunk a főnökünknek, azt mondja nem tud mit csinálni velük

- szóltunk az ő főnöküknek, megígérte hogy szól nekik de mivel másik épületben van az ő munkahelye, nem sok hatással van rájuk

- természetesen bedugom a fülem amikor csak lehet, de egy idő után fájni kezd, illetve megbeszélések közben erre nincs lehetőség (olyankor a másik felet is nagyon zavarja a kocsmazaj, akár személyesen jön ide akár videokonferencia, nagyon kínos és kellemetlen)


Ezeken kívül van még bármi, amit meg lehetne próbálni, hogy ne kiabáljanak-visítozzanak? Mit tehetnénk? Hogy lehetne így normálisan dolgozni?


2021. okt. 5. 10:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

Viszont eddig ügyesen megtaláltad mindenre a kifogást. Most ha a megoldást keresnéd ellőre is léphetnél.

Bár ahogy látom a helyben toporgás van előnyben részesítve...


Nem nem fogja senki sem tálcán kínálni a megoldást...

2021. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11

A legtöbb válasz ami eddig érkezett, olyan megoldást ajánl amit direkt leírtam a kérdés alatt, hogy már próbáltuk. Mi a kifogás ezen?

Az ajtók becsukását valóban kifelejtettem a leírásból, azt hittem az magától értetődő, de tényleg említhettem volna.

2021. okt. 5. 13:58
 13/15 anonim ***** válasza:
Közlöd a fönökséggel, hogy addig nem nem dolgozol, amíg nem biztosítanak megfelelö körülényeket.
2021. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Belengetnék egy kollektív felmondást ha nem változtatnak a körülményeken / engednek 100% home office-t.
2021. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi nemrég hasonló helyzetben voltunk: A, vagy az irodai dolgozókkal együttesen megbeszélni az egymás igényeit, majd konszenzust hozni, vagy B, azok, akik introvertáltak, azok egy másik helyiségbe, irodába vonulnak el.
2021. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!