Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magyar Posta csomagkézbesítő...

Magyar Posta csomagkézbesítő állásról vélemények?

Figyelt kérdés

Erre az állásra vettek fel, egy hét múlva kezdek mire számítsak milyen ez a meló? Még nem dolgoztam ilyenben sem hasonló munkakörben.

Van valamilyen tapasztalatotok?


2021. okt. 5. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a munkásokat hallottam róla panaszkodni, sokat kell menni ide-oda, hajtás van, kevés a pénz. Egyik sem mondta azt hogy tetszik neki :D
2021. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én szinte csak rosszat olvastam a neten róla😫
2021. okt. 5. 21:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Téged felvettek egy olyan munkakörre, amiről azt sem tudod, hogy milyen? Ha a jelentkezés előtt teszed fel a kérdést hasznosabb lenne. Most már mindegy, ha a próbaidő nem tetszik, akkor felmondasz. Én azt tudom, hogy azok a kézbesítők akik felénk járnak nagyon jófejek, lehet szerencsém van, de kedvesek és eddig minden küldemény célbaért. Nem szoktam faggatni őket a munkájukról, nem tudom szeretik-e, de az biztos, hogy jól csinálják.
2021. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért csinalja a vezérigazgato ku*rva anyja
2021. okt. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rommá hajtanak xarért-húgyért.
2021. okt. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerencsére az első nap végén ott hagytam az egészet és nem vállaltam el a munkát.

Köszi a válaszaitokat✌️

2021. okt. 14. 19:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Jol tetted
2021. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mi volt az oka annak hogy mégsem vállaltad el?
2023. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ricsike2111 válasza:

8as

Erre,a kérdésre úgy látszik már, nem jött válasz.

Lehet nem is ő hagyta ott.

2023. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Autós csomagfutárként voltam, karácsony előtt kirúgtak.... Hazugságok-hazugságok hátán, gerinctelen becstelen férgek által kreált panaszok stb.... Semmiért nem vállal felelősséget a posta, mindent a munkás fizet, ha van valami kár.... A régi futárok rászoktatták a "0" ft-os csomagokat átadni való ügyfeleknek, hogy a csomagot elég ha a kerítésen átdobják..... Persze én nem szerettem ezt a verziót, mert a csomaggal bármi történhet és a kárt nekem kellett volna megtéríteni, mivel az ügyfél tagadott volna mindent..... Jött is a panasz, hogy én nem akarom bedobni a kerítésen a csomagot, hanem a helyi postára viszem, mivel másnap sem tudta volna átvenni.... Munkatársak is gerinctelen becstelen férgek, volt aki helyett kellett kifizetnem 10.000ft-ot, mivel a csomag árát kinullázva küldte át a pda-ra és így "0" ft-ba adtam át az ügyfélnek..... Főnök is egy gerinctelen becstelen féreg, aki miután kifizettem a 10.000ft-ot, rá pár napra közölte, nem lett volna kötelező, kifizetni a "kolléga" helyett.... Amikor az egyik "régi" gerinctelen becstelen féreg kolléga minden féle szart bemesélt a főnöknekaz avval letudta, hogy a régi kollégának hisz, nem pedig egy újnak, pedig a becsület az első, és nem az, hogy meddig van egy munkahelyen valaki... Nem kellett volna senkire hallgatnia, csak figyelnie, hogy ki milyen... Elavult-rossz eszközökkel kell dolgozni, lefagy-újra indul stb... Az egyik raktárvezető majd ő biciklivel is kiviszi a 90 csomagot 6 óra alatt, idióta marha, nem tudom hogy mit szív, de van önbizalma..... 45 perc szünet jár, amit levonnak, viszont nem tudod kihasználni, ha akarsz valamennyi csomagot kézbesíteni.... wc nincsen az utcán megoldod...Reggel 6-tól este 6ig ez így megy, depóba elvégzed a wct, ha bírod, utánna ennyi volt... Váltópénz a saját pénzedből, minimum 100.000ft legyen nálad "százezer"....Akinek van esze, az kerüli a postát..... Ahol 1.Csomag 2.Vagyon 3. Emberélet a sorrend.... Mehetnek a gerinctelen férgek a picsába, embertelen-becstelen szarok..... Élménynek-tapasztalatnak jó volt, hogy van ilyen is.....
jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!