Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Postai csomagkézbesítő munka...

Postai csomagkézbesítő munka nagyon gáz lehet?

Figyelt kérdés
Van ott 1 ismerősöm,ő mondta nettó 190 körül van a pénz plusz 20-30ezer a borravaló havonta. Egy gimnáziumi érettségim van. Eddig külföldön voltam karbantaró(udvaros). Még lenne lehetőségem építőipari céghez menni kicsit többért,de valahogy arra nem vágyom,valamint gyárba menni,de a 3 műszakot se szeretem,úgyhogy a postai munkán agyalok.Szerintetek?
2021. aug. 15. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nincs más akkor megéri, de nagyon sok panaszt hallottam már a postáról!
2021. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem bánod azt, hogy esőben szélben menni kell... A másik, hogy egyfelől ez egy elég magányos munka, egész nap caplatsz egyedül, amikor meg nem akkor unatkozó nyugdíjasok akarnak majd veled beszélgetni mert nekik nincs kivel.
2021. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az kimondottan jó, hogy egyedül vagyok
2021. aug. 15. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol. A jómódúbb falvakban vagy kisvárosokban kifejezetten oké meló, még ha tekintélye nincs is, de a postások szakszervezete viszonylag erős, szóval aki hosszú távon is meg akar maradni, azt meg is fogják tartani. Más kérdés, hogy ez olyan légkört is szül, amiben tényleg inkább csak megmaradni akarnak az emberek, sem mint hogy törtessenek az újabb célok elérésért - nem sok dolgos munkatársad lesz.
2021. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!