Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alternatív munka, vagy mi...

Alternatív munka, vagy mi lesz a jövő népszerű munkája?

Figyelt kérdés

Jelenleg IT területén dolgozok, de érzem, hogy nem szeretném a végtelenségig csinálni, harmincas éveim közepén járok. Most van lehetőségem a munka mellett képezni magam, de keresem az irányt, sok dolog érdekel. Újabb egyetemi képzésbe azért nem kezdenék. IT és gazdasági végzettségem van, de ezeket sem szeretném minden áron használni.


Ötleteket keresek, hogy milyen témában érdemes keresgélnem, van persze már több elképzelésem is, amit szívesen csinálnék, de szeretnék mások ötleteiből táplálkozni, hátha előkerül olyan amire én nem gondoltam. Mi lennél ha bármi lehetnél?


Bár írtam, hogy IT területén dolgozok (fejlesztő vagyok), de nem vagyok kocka, ez nekem egy munka, de az életem többi részében pont úgy élek mint egy orvos, ügyvéd, vagy épp bolti eladó. Nyitott vagyok sok dologra, megköszönöm ha írtok ötletet.



2021. okt. 5. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egyáltalán meg lehet mondani előre, hogy mi lesz a legkeresettebb munka a következő 10-20-30 évben akkor a többség az IT szektorra szavazna. Ha nem szeretnél ennél maradni én csak azt tudom javasolni, hogy azzal kezdj el foglalkozni ami igazán érdekel, vagy amit szeretsz csinálni. Biztosat úgysem lehet mondani, akkor már csinálj olyasmit ami örömet okoz. Én grafikusként dolgozom jelenleg, de a munkám viszonylag monoton, ugyanolyan jellegű projekteken dolgozom folyton. Emellett hobbiból festek, különböző technikákat próbálok ki, és igyekszem minél több pályázaton indulni, hogy így építsem a portfólióm. Remélem, hogy egyszer eljutok oda, hogy a saját kreatív munkámból is legyen bevételem.
2021. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!