Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy visszahúzódó, csendes,...

Egy visszahúzódó, csendes, embernek melyik munka való?

Figyelt kérdés
Ilyen visszahúzódó, vagyok, meg csendes,nem szeretem a bizonytalan dolgokat , jól tűrőm a monoton melót. Most egy ideje buszos vagyok,és hajam égnek áll, össze vissza megyek, csomó ember, korán kelek későn fekszek ( aludnék én előbb csak 15 óra egy munkanap és abból van 4-5 folyamat). Most jött egy lehetőség, irodában dolgozni 7:30-tól 16:00-ig monoton, irat rendezős,számítógépen mókulós munka tőlem 4 utcára, csak le kell sétálni ami 15 perc, minimálbérért. Most meg keresek 230 ezret. Itt pl. év végén nincs munka,kiadják szabinak, hétvégén sem kell dolgozni meg amikor szombat munkanap akkor sem, csajokkal dolgoznék együtt, én lennék az egyedüli srác, ez azért jó mert itt most mindig szó jön a szex, nos nem a kedvenc témám, irodában nem kellene beszélgetnem, olyan jó lenne mint a suliban. Ha valamit elrontok itt az visszahozhatatlan, ha irodában akkor vissza gomb, vagy iratmegsemmisítő, vagy egy " sajnálom".
2021. okt. 7. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
6%

Ha csendes, visszahúzódó ember vagy, akkor menj el birkapásztornak a hegyekbe. Ha szereted a fix dolgokat, akkor minél előbb szokj le róla, mert az életben csak az nincs. A buszra meg vigyél egy gépfegyvert.


Ha a főnöködnek írsz egy e-mail-t, amiben azt írod sz*op.jon le, aztán meggondolog, hogy mégsem, azt már hiába vonod vissza, vagy "sajnálod"... ...persze az is megesik, hogy ugrik a kukacra! :-)

2021. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
:)
2021. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
#2: na végre egy ember, akinek van humorérzéke is! :-) Akkor már nem vagy veszett ember! Bár ennek ellenére még haraphatsz. :-)
2021. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Az a harapós kutya, nem én:)
2021. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Gyári munkásnak mehetsz, ott ahhoz szólsz akihez akarsz, mindennap ott vagy a soron, és csinálod ugyanazt 8 óráig, majd hazamész.
2021. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!