Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A home office rossz megoldás ?

A home office rossz megoldás ?

Figyelt kérdés
nyilván tudom nem lehet minden helyen home office-t alkalmazni és bevezetni de sok helyen a Covid első hullámában az volt és mégis ment a dolog. Ez főleg Pesten lehetne egy megoldás a forgalom csökkentés miatt is, hogy nem kell a dolgozónak bejárkálni.
2021. okt. 9. 09:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Valakinek igen, valakinek nem, nekem suli miatt nem.
2021. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jó. De kell hozzá egy fajta lelki érettség.
2021. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Én most teljes home officeba vagyok, munka szempontjából működik, de nem szeretem. Így ha menni akarok valahova, munka után kell beutaznom a városba, így későn érek oda. Ha már eleve bent vagyok, munka után hamarabb odaérek. Ez akár egy órát is jelent, mert az agglomerációban élek.
2021. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
A home office nem mindenkinek és nem minden munkakörben jó.
2021. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Embere válogatja, meg persze a körülmények is. Nálunk pl. van elég hely elhúzódni, és amúgy is nyugis életet élünk, nálunk simán lehetne, és én jól be is tudom osztani a tennivalóimat, tudom itthonról is motiváltan végezni a dolgom.

De ahol X-en vannak egy szobában, ahol kisgyerekek vannak, ott nem feltétlen ideális. Arról nem is beszélve, hogy van, aki otthon nem tud megfelelő napirendet tartani.

2021. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
29%

#3


Ez micsoda érv. Szóval inkább heti 10x utazol fixen, mint hogy heti 0-2-4x utazz ha munka után kell valami?

2021. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként jó megoldás, én home officebol tolom másfél éve, és már nem térnék vissza normális irodai utazgatáshoz semmi pénzért.
2021. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Én kormányhivatalban dolgozom. Itt az adatvédelem miatt nem lehet home office. Valójában meg mindent lementek magamnak a google drive-ba meg az otthoni gépemre, amdit csak kedvem tart. De home office az nem lehet 🤷‍♂️
2021. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
#6 igen, amúgyis fizeti a bérletet a munkahely. Most is, amíg home office van, csak a bérhez csapva, így nem kell bérletre költeni, hanem megmarad.
2021. okt. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Tavaly március-áprilisban home officban dolgoztam (heti kétszer jártam be az irodába,az első három hét után).

Nem szerettem,egy idő után üres lett az életem,azt vettem észre,nem tudok miről beszélgetni.

Persze,ez tőlem függ,állhattam volna másképp az élethez,igaz,akkor sehova nem lehetett menni.

Örülök,hogy olyan helyen dolgozom,ahol nem lesz home office (szintén kormányhivatal).

2021. okt. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!