Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » H&M Visual Merchandiser...

H&M Visual Merchandiser pozícióba dolgozókhoz lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Dekoratőr - Grafikus vagyok (okj). Ahhoz lenne kérdésem akit sikeresen felvettek a pozícióra. Magyarul arra lennék kiváncsi, hogy kit milyen papírral/tanulmánnyal vettek fel? 4 éve szabadúszó vagyok mindkét szakmába, de kicsit sok lett ezért kedvem lett volna kipróbálni egy nagyobb cégnél rendesen alkalmazottként. Sajnos vissza se jeleznek....

2021. okt. 9. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
... Nem mindegy neked? Ha egyszer vissza se jeleznek, akkor vagy nem felelsz meg, vagy nincs helyük.
2021. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nagyszerű választ.

Nyilván meghirdetett állásáról van szó amire jelentkeztem.

A Visual Merchandiser = dekoratőr szóval a szakképzettség megvan.

Ezért kérdezem mi az elvárás, mert érdekel.

Remelem szebb napod lett, hogy a semmi válaszodat amihez nem értesz ide köpöd.

2021. okt. 9. 18:28
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem mit háborogsz kérdező, az 1.nek igaza van. Ha vissza sem jeleznek, akkor nem felelsz meg. Gondolom hogy mivel ez egy nagy cég, valamilyen felsőfokú végzettséget várnak, vagy legalább hogy felsőfokú tanulmányaid végzed. Emellett persze szakmai tapasztalatot (pl nem tudom mit jelent az hogy 4 éve szabadúszó vagy... csináltál valamit, voltak munkáid? Mert azokat pl csatolhattad volna a jelentkezésedhez mint referencia anyag). Ja, meg a nyelvtudás, gondolom, hisz ez szinte mindenhol elvárás. De be is linkelhetted volna az álláshírdetést, ott le szokták írni hogy mit várnak el :)
2021. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az volt a kérdésem lényege, hogy szeretnek ilyen helyen dolgozni és aki ebben a pozícióba dolgozik gondolom tudna segíteni, hogy nála mi volt az elvárás. Se több se kevesebb... Felsőfokot nem igényel nincs is egyébként nyelvtudásom van és természetesen munkáim is.

De leírom amit írtak (nekem ebből ne derül ki ezért kertem segítséget miben tudnék fejlődni)


Képzettség



Csatlakozz hozzánk, ha:



Mint mindenki a H&M-nél, reméljük, hogy Te is kereskedelmi szemlélettel rendelkezel, emellett nyitott és őszinte vagy. Fontos, hogy jó kommunikációs képességekkel rendelkezz, valamint hogy képes legyél csapatban is hatékonyan dolgozni! Az optimizmus és a munka iránti szenvedély egyaránt nagyon fontos! Az alábbi személyes tulajdonságokra lesz szükséged:


· Ismered a legújabb divattrendeket,


· Inspiráló vizuális megoldásokat hozol létre, amelyek növelik az eladásokat,


· Nyitott vagy minden újdonságra, és nem félsz kezdeményezni,


· Képes vagy kezelni a nyomást egy forgalmasabb napon is,


· Képes vagy tervezni és prioritásokat felállítani, amikkel maximalizálni tudod az eladásokat,


· Egyenesen és meggyőzően kommunikálsz a csapattal,


· Pozitív hozzáállás jellemez, valamint szeretnél tanulni és fejlődni.

További információk

2021. okt. 9. 20:14
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ez olyan nagy ördögtől való kérdés lett volna.

Kérem olyanok írjanak akik dolgoztak ilyen cégeknél és ismerik a szakmát!!!

2021. okt. 9. 20:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Ehhez a konkrét pozícióhoz nem értek, de a felvételi eljárásokhoz igen.

Ezeknek a kritériumoknak gyakorlatilag minden ember megfelel. Így a jelentkezők száma könnyen lehet több ezer is.

Nem viccelek, én pár éve hirdettem betanított takarítói meg recepciósi munkát, mindkettőre több, mint száz jelentkezés érkezett. Szerinted végignéztem száz embert és a legalkalmasabbat választottam?


A fenét. Az ember megnézi az első 6-8 önéletrajzot (tehát van kb 3% esélyed, hogy egyáltalán megnézik az önéletrajzod), abból kiválaszt mondjuk 3 elfogadhatót, azokat behívja, és 1et fel is vesz.

A többieknek én visszaírtam, de ez több óra hossza volt, amíg csak ezeket írtam. Nem csodálom, ha más cégek nem törődnek ilyennel. Akit nem hívnak be, igazából úgyis tudja, hogy nem őt választották, ez van.


Szóval fejlődnöd nem kell ehhez a pozícióhoz. Egyszerűen túl sok ember el tudja végezni. Több ilyen munkakör kellene, vagy kevesebb jelentkező, vagy csak rengeteg szerencse, hogy téged hívjanak be.

2021. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Íme egy normális hozzá értő válasz! Nagyon köszönöm igen főként erre gondoltam, hogy zajlik a folyamat. Sajnos valahol sejtettem csak kicsit elbizonytalanodtam. Azért gondoltam rákérdezek mielőtt több helyre beküldöm. Elszomorító, hogy nem kérnek végzettséget... Én 2 évig álltam a létrán és kalapáltam fel a farkasfogat.... Egy a lényeg, hogy akkor próbálkozok tovább.

Mégegyszer köszönöm!

2021. okt. 9. 22:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincsmit. Sok szerencsét! :)
2021. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm igaza volt az utolsónak. Behívtak. Meglátjuk meddig jutok a körökben. :)
2022. ápr. 19. 22:56
 10/10 anonim válasza:
Kérdező, végül sikerült? Én most pályáztam meg ugyanezt a pozíciót.
2022. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!