Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, férfiak! Nektek minden...

Fiúk, férfiak! Nektek minden esetben van hátsószándékotok, ha egy nővel jóban vagytok / barátok vagytok?

Figyelt kérdés
Alapból fiúkkal barátkozom (98%-ban nincs hátsószándékom!), de a napokban elbizonytalanított egy kijelentésével egy srác ismerősöm.

2013. szept. 11. 15:19
 1/10 anonim válasza:
Nem, miért lenne mindenképp?
2013. szept. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem,ha nem tetszik a lány akkor hátsó szándékom sincs :D
2013. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha rusnya a csaj, akkor nincs hátsó szándékom, viszont ha jó a csaj, akkor meg csak szándékom van.
2013. szept. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ó! Hát egy fiúnak csak hátsó szándéka van a lányokkal.

Vagy ismertek másmilyent is?

2013. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem ... nem csak hátsó, első, sőt felső is van
2013. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy NORMÁLIS fiú egy lány társaságát azért keresi mert akar töle valamit.

Nincs elég bátorsága szerelmet vallani, ezért csak a kispad jut neki.

Kivéve ha a srác MELEG.

Abból is láthatod hogy kezel téged.

Hogy beszél veled...


Eddig mikor egy lány barátom volt, valamelyikunk mindig többet akart. Legutóbb mindketten, csak épp emiatt a barátság izé miatt nem mertem kezdeményezni.

De késöbb kiderult hogy ö is ugy érzett ahogy én, de már nem is beszélunk.

Most megint van egy csaj haverom, és én többet akarok ennél. Viszont nem tudom ö mit érez :s


A lényeg: Ha többet akar, kuldeni fogja a jeleket. De ha te akarsz többet, te észre vehetöbben tedd, mert a csajoknál nehéz eldönteni mit éreznek.

És ebben nincs hátsó szándék.. Pláne ha mindketten akarják.

16/F

2013. szept. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben van hátsó szándékuk. A férjemnek is vannak barátai, akik nők és nekem is férfiak. Mindannyian boldog párkapcsolatban élnek ők is.

Van egyébként jócskán olyan helyzet, amikor tényleg arról van szó, hogy csak nem mer szerelmet vallani egyik a másiknak, de általánosítani nem lehet.

35/N

2013. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyan nőként válaszolok, de mindig is voltak fiú/férfi haverjaim, barátaim.

Egy részük akart is valamit, de rendszerint ha témába került egyáltalán, és visszautasítottam őket, el is tűntek (tehát náluk a hátsó szándék meglehetett, eléggé be is pipultam az egyik ilyenre, aki a képembe morogta, hogy nem hisz a férfi-nő barátságban), vagy ha maradtak, engem irritált, ahogy *úgy* néztek rám.

A többinél vagy soha nem jutott el hozzám a szándékuk, vagy 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nincs ilyen szándékuk.

Jelenlegi haveri/baráti köröm nagyobb részt férfiakból áll. Nem kezelnek máshogy, mint ahogy egymást (van, aki ugyanúgy kézfogással köszönt, mint a többieket), nincs megkülönböztetett figyelem, nem bámulnak, nincs a tekintetükben az a "plusz" - a társaságomat azért keresik zömmel, mert a közös érdeklődésünk/érdeklődéseink összeköt/nek minket, de ezen túl is kommunikálnak velem is, egymással is.


Teljesen más a nőideáljuk, és nem nőként, hanem haverként/barátként kezelnek, aminek nagyon is örülök. Tisztában vannak azzal is, hogy engem cseppet sem érdekelnek a kapcsolatok, a pasik, és nem is igyekeznek megváltoztatni ebben. Mondjuk nem is vagyok egy szépség, és nem nőies az öltözékem (inkább uniszex, vagy férfiasabb ruhákat hordok). Valszeg a 6-9 év óta, amióta együtt lógunk, már leesett volna, ha valami pluszt akarnának tőlem.

2013. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A többinél vagy soha nem jutott el hozzám a szándékuk, "


Inkább ez az igaz.

2013. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Általában észreveszem, ha egy srácnak bejön valaki, volt már szerelmes haverom, több is, lejön, hogy mennyire odavannak a szerelmükért, még ha nem is mondják el neki.


De lehet, hogy tévedek, és van olyan srác, akin totálisan nem látszik, viszont nem vagyok olyan beképzelt, hogy azt feltételezzem, azért volt és van sok férfi haverom/barátom, mert húde csorgatták rám a nyálukat (szigorúan titokban, még legjobb barátaiknak se árulva el), mint említettem, nem vagyok se nőies, se vonzó, se szép (bár minden szubjektív, de szerintem kevesebben vannak, akik annak tartanak).

2013. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!