Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha véletlenül céges email...

Ha véletlenül céges email fiókot használtam magáncélra kirúghatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Vmiért nem tudtam elküldeni egy emailt telefonommal. Gondoltam belépek gmailembe a munkahelyi gépemen. Későn vettem észre, hogy céges fiók volt bejelentkezve. Addigra elküldtem a levelet. Semmi gáz tartalom nincs benne. Szóval nem olyan a tartalma.

Gyorsan töröltem az "elküldött" mappából.


Szerintetek beszéljek vezetőséggel? Vagy mit csinaljak? Ha törlöm egy ilyenben, gondolom mindenkinél törlődik a levél. Gmail fiók.


Ezért kirúghatnak jogosan?


2021. okt. 11. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fognak. Minden normális ember megértené a dolgot. Először és véletlen fordúlt elő. Legközelebb ne és kész. Amúgy minden gmailból törlődik igen. Csak ha kapsz majd emailt azt is töröld. Kétlem, hogy egy levél miatt bárkit kirughatnának.
2021. okt. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia.


Igazándiból közösképviselőnek kellett egy óra állásom SOSben. Ahogy észee vettem, hogy honnan küldtem neki, fel is hívtam h ne válaszoljon a levelemre véletlen se:)


Amúgy én is így gondolom, bárkivel megeshet. Csak gyorsan átakartam küldeni és nem figyeltem h más fiók van bejelentkezve.

2021. okt. 11. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon komoly cég lehet gmailes fiókkal
2021. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát eddig erről a fiókról én sem tudtam. Olyan céges fiókom van ill masnak is amiben a cég név van. Azt sem tudom ki jelentkezett ezzel be a gépemen...

Ezért is hittem azt h a saját gmailem. Meg sem fordult a fejemben.

2021. okt. 11. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenért nem hiszem, hogy kirúgnak, de én is megkérdőjelezem a cég komolyságát, ha nincs saját domaines e-mail címe.
2021. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!