Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ágyi poloskát szedtem össze a...

Ágyi poloskát szedtem össze a munkahelyemen. Kirúghatnak,ha megtagadom az ott elvégezendő munkát?

Figyelt kérdés
Gondozónőként dolgozom és az egyik gondozottam lakása telis tele van ágyi poloskával. Voltmár nála egyszer irtás,de semmit sem ért. Mostanában észrevettem magamon csípéseket és sajnos itthonis találtam 2db ot. Hiába végzik el megint az irtást,pár hónap és visszatér. Én meg retteghetek nap mint nap. Ha megtagadom a nála való munkát,kirúghatnak?
2021. jún. 20. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

kirúghatnak bármikor


ebben az esetben bírósághoz fordulhatsz, ahol bizonygathatod, hogy jogtalan volt az elbocsátás

2021. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen vagy megtagadni, különben folyamatosan fogod hazahordani a poloskákat és folyamatosan fizetheted az irtást, az ezzel járó stresszről, bosszúságról meg nem is beszélve... Nekem is voltak már poloskáim és én biztos megmondanám, hogy be nem teszem oda a lábam.
2021. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2021. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
4-es nem kell ahhoz befeküdni egy ágyba hogy hazavidd, elég ha csak leülsz valahova pár percre vagy leteszed a táskád, pulcsid egy székre. Én pont így szedtem össze.
2021. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves 4es válaszoló. Mielőtt ilyen oltári baromságot írsz,tájékozódj. Ágyi poloska nem azt jelenti,hogy befekszel az ágyba ês elkapod. Mivel gondozónő révén pelenkázni,fürdetni,ágyazni,stb kell a beteget..nyilván elkerülhetetlen a közeli érintkezés..
2021. jún. 20. 12:37
 6/14 A kérdező kommentje:
5ös..valóban sajnos..leteszem a táskám,kabátom a székre és megis vam a baj.. plusz a kilincsről is esett már a cipőmrr rá :/
2021. jún. 20. 12:38
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, ha már hazavitted, akkor gáz van. Már tökmindegy, ne tagadd meg a munkát. A poloska nem olyan bogár, egypárat kunyírsz, aztán pápuszi. Szinte kiirthatalan lesz, miután a lakásba bejut. 😣
2021. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
8: oké de a kérdező most nyilván irtót fog hívni az otthonába különben gáz lesz és ha már megtörtént az irtás akkor nem kéne újra és újra hazacipelni őket. Gyakorlatilag akkor adott a szarnak egy pofont.
2021. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Kivéve ha a kérdező panelban/társasházban lakik. Mert akkor nem sokat ér az irtás. 😣
2021. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Családi házban (kertesházban) lakom,nem panelban..és jövőhéten jön az irtó szakember.
2021. jún. 20. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!