Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Így hogyan élnél, megéri így...

Így hogyan élnél, megéri így dolgozni szerintetek?

Figyelt kérdés
6-kor kelek, és el is indulok munkába, ahova fél 9 körül érek be. Olyan 18 óráig tart a munkaidőm, fél 8-ra vagyok otthon. Mindennap. Így teljesen nem is tudom elképzelni, hogy ilyen időbeosztás mellett pl gyerekvállalás, egyéb hobbi beleférjen az időmbe, energiámban. Sokszor olyan hullaként érek, haza, hogy rögtön fürdés, kis vacsi és ágy.
2021. okt. 11. 15:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
ha rabszolgaként akarod leélni az életed, jó szórakozást hozzá
2021. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Keress normálisabb munkát! Ennyi az összes titok, más megoldás nincs.
2021. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ, hogy mit dolgozol, mennyit keresel, miért ezt vállaltad el, és miért ilyen hosszú az út.

Volt két ismerősöm, akik Tatabánya mellől Bécsbe jártak fel minden nap, kocsival. De tudták, hogy nem tart ez örökké, és így is megérte. Annyira jó ajánlatot kaptak, amit kár lett volna lemondani. Három hónap után találtak albérletet, és odaköltöztek. A munka szuper, a fizetés is, három hónap kellemetlenséget ki lehet bírni.

Ez csak egy példa.

2021. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Én ezt semmi pénzért nem vállalnám hosszútávon..
2021. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
Aki azt írja, hogy ez rabszolgaság, meg nem vállalná, az mégis mit csinál???
2021. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Annak peldaul normalos 8 órás állása van, es 10-20 percreakik a munkahelyetől.

30 percre laktam a munkahelyemtől, sajat kocsival, es meg igy is borzasto sok idonek ereztem.

2021. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

normalis

percre lakik

2021. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nekem 3 óra oda vissza+9-11 órákat vagyok benn
2021. okt. 11. 16:12
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

#5 Nem tudom hogy a kérdező csak rosszul írta, vagy tényleg így van, de azt írja hogy minden nap.. Vagyis hétvégén is.. Gyakorlatilag most így télen nappal nem is lesz otthon.


Egyébként én gazdálkodok, vagyis nincs kötött munkaidőm. Nem élek nagy lábon, de ezt a szabadságot kb semmilyen fizetésért nem adnám fel!

2021. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Munkanap természetesen...
2021. okt. 11. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!