Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha főnökösködni...

Mit csináljak, ha főnökösködni akar a kollégám?

Figyelt kérdés
A hetekben egy kisiskolás csoport jön a munkahelyünkre "tanulmányi kirándulásra" és ennek keretei közte ki is próbálhatják az egyik munkafolyamatot. Mivel nekem mellékesen van pedagógus asszisztens képesítésem is, a főnököm engem bízott meg a foglalkozás lebonyolításával. Szívesen vállaltam, de szóltam, hogy minimum egy segítőre szükségem lesz, így ki is jelölt valakit hogy majd segítsen aznap. Én már elkezdtem a szervezést, írtam egy vázlatot hogy mire lesz szükségem, erre jön ez a kolléga, hogy akkor összeírta hogy mik kellenek, majd ö beszerzi őket, és hogy már beszélt ezzel meg azzal, és így lesz meg úgy lesz, meg ő már elintézte. Teljesen ki akarja venni a munkát a kezemből, amit én kaptam és főnökösködni akar. Úgy, hogy egyébként ő más területen dolgozik, tehát nem is ért ehhez a részhez és tök hülyeségeket csinált. Mit tegyek?
2021. okt. 11. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én felhívnám ezt meg azt, akikkel a kolléga beszélt, és közölném, felejtsék el, amit a kolléga mondott, a feladattal engem bíztak meg, én szervezem. A kollégával pedig nyomatékosan közölném, hogy nem tudom, szólt-e róla a főnök, de ő csak segéd, a szervező én vagyok, örömmel veszem az ötleteit, de beszélje meg velem, ne kezdjen önálló akcióba.
2021. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a szituban az lett volna jó, ha megmondtad volna a főnöknek, hogy te jelölheted ki, hogy ki lesz a segéded.
2021. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A főnökkel és a kollégával meg kell beszélni, hogy túlgondolta a szerepét, nem őt bízták meg ezzel.
2021. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!