Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha én ingyen nyilatkozok a...

Ha én ingyen nyilatkozok a riportereknek, újságíróknak a jó ügyek érdekében, akkor kirúghatnak?

Figyelt kérdés
Egy multinál addig szívatják az embereket, még idegileg nem bírják tovább, aztán felmondanak. Egy dolgozót, engem már rengeteg atrocitás ért. Azt mondták ma nekem, hogy nagyon jól dolgozok, tapasztalt vagyok, szeretnének oda átrakni, ahová nem találnak embert. A munkámmal eddig se volt gond, de már minden szakma képviselőit segítségül hívtam, mert ok nélkül, rendszeresen megaláztak. Ha én, szépen nyilatkozok a médiának a viselkedésükről, hogy többet senki ne járjon így, akkor ok nélkül, kirúghatnak?
2021. okt. 12. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz a konkrét tények ismerete nélkül állást foglalni. Mindenesetre ha olyasmit nyilatkozol, amire ráfogható, hogy hitelrontás, rágalmazás vagy ilyesmi, akkor nyilván kirúgnak, persze. Bár az ő szempontjukból akkor éppenséggel nem ok nélkül.
2021. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Börtönbe is mehettek volna már rég.
2021. okt. 12. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!