Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik olyan munka, amihez...

Létezik olyan munka, amihez nem kell erős fizikum, sem pedig diploma és jól lehet vele keresni?

Figyelt kérdés

Érettségizett vagyok. Légyszi, ha szerintetek nincs ilyen, akkor nyugodtan írjátok le, de savazás nélkül, nem kell azért sértegetni, amiről nem tehetek, vagy még nem volt rá lehetőségem. (A jövőben még lehet)


Ha létezik, akkor mi az pontosan?


MLM-esek ne írjanak, köszi.



2021. okt. 12. 17:26
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Beérném én a szakmával, csak ne kerülne ennyibe, legalább emberi árak lennének. :(


Köszi, azért kapsz egy zöldet. A biciklis pizzafutár menne is, a kerékpár szerelő meg nem tudom, ennek utána kell nézzek. Az adatrögzítő is jó. Igazából a többi sem rossz, csak ugye jogsihoz kötött.

2021. okt. 12. 19:40
 32/38 anonim ***** válasza:
82%
Én kimentem külföldre egy gyárba gyenge angol tudással (nem angol nyelvterületre), jogsi nélkül. Ki lehet fogni kényelmes helyeket, ahol csak matricát ragasztgatsz termékekre. Én raktáros vagyok most, mondjuk én nem vagyok szívbajos a nehezebb fizikai munkától sem. Magyar fizetésekhez viszonyítva jól keresek, volt osztálytársam diplomával 150 ezret kap, én 1500 eurót.
2021. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Külföldben csak egy dolog akardályoz meg: A lakbér. Én is sokat gondolkodom ezen amúgy, de a munkásszállótól félek, lássuk be, gyümölcsöt szedni nem az értelmiségi réteg megy. Jó, én is alja munkát végzek, meg mások is, mégis megtanítottak minket kulturáltan viselkedni, de tudod van az a réteg, akitől félek... (nyilván te nem ilyen vagy, azok nem tudnának 4 mondatot helyesen leírni)


Szobát bérelni idegenekkel félek, ismerősök nem nagyon vannak.


De ez mindennapi gondolat nálam is. Ment a zöld.

2021. okt. 12. 20:58
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

En is ugy latom, sok a kifogas. Amit javaslok, Külföld. Elsösorban szezonmunka, Ausztia - Nemetorszag, most kezdödik a teli si-szezon. Rengeteg magyar dolgozik hotelekbe, hüttekbe. Szallas adott, ellatas adott. Etkeztetesnel kell besegiteni, megteriteni, asztalt lepakolni, lanyoknak takaritas, szobalany, ferfiaknak a hotel körüli munkalatok. 1 Szezon kb 4-5 honap. Fizetest is kapsz, tudsz sporolni.

Vagy szinten külföld, gyari munka, ahol szallast biztositanak, elsöre. Aztan ha van minimalis felretett penz, lehet sajat alberletet keresni.

Ha megvan az adott feltett penz, mehetsz haza, magyarorszagra. Tedd le a jogsit, es tanulj meg egyetemen, vagy barmilyen szakmai iranyban ami tetszik.

( amugy Nö vagyok, es legelöször 20 evesen jöttem ki Nemetorszagba egy gyarba dolgozni, 2 honapra karacsonyi szezonmunkara csomagolni, nov-dec. Szallast nagyon igenyes helyen, kisebb hotelbe biztositottak. Napi 2 x etkezes, bejaras a munkaba buszal. Akkor kerestem havi 1200 eurot - 2 müszakba)

2021. okt. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
A lehetőségeidre fókuszálni tényleg úgy tudsz, hogy azzal foglalkozol, hogyan lehet. Azt, hogy hogyan nem lehet, ne is feszegesd, sehova nem visz.
2021. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

34# csak angolul tudok, németül nem nagyon ez nem tudom mennyire akadály. Jó, középsokig biztos meg lehet tanulni a netről ingyen is, németül.


Őszinte leszek, ha én egyszer kijutok, a büdös életben nem jövök ide vissza.


Kaptatok zöldet.

2021. okt. 15. 19:11
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Mozdonyvezető
2021. okt. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Na ezt felírom, köszi. :D
2021. okt. 16. 16:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!