Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet a 0-ról milliomos...

Hogyan lehet a 0-ról milliomossá válni ?

Figyelt kérdés
Időnként különböző kérdésekre szokták azt válaszolni az emberek, hogy a nulláról milliomosokká váltak legális módon, lopás, csalás, hazudozás nélkül, csak azt nem szokták leírni, hogy pontosan mégis hogyan. Ez érdekelne.

2021. okt. 13. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy, ha lehetne, akkor mindenki milliomos lenne... Jó, nyilván amegeshet hogy valakinek sikerül, de ott van valami "különleges képesség", amivel ő máris nem a nulláról kezdte. 🤷‍♂️
2021. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Munkával. Ha 20.000 forintot félre teszel minden hónapban, 5 éven belül milliomos leszel.
2021. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Olyan emberekkel kell ismerkedni akiken keresztül hozzájuthatsz lehetőségekhez, utána a lehetőségeket kihasználod, és így lépkedsz felfelé.


Ha van lehetőség, de nincs hátszél akkor is buksz, akik már fent vannak letaposnak.


Nem olyan egyszerű ez.

2021. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Glenn Stearns


100 $ - bol csinált ( make money) 3 hónap alatt 1 millió dollárt.

2021. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát,ez nem igen működik így.

Találj ki valamit,Pl amihez értesz.

Senki se kezdi 0-ról,kell bizonyos tőke.

Mondjuk nêzz körbe hogy mi ami érdekel,meg az is néz körbe hogy ismerös körökben kik akik tudok alkalmazni.

Amúgy egy szemét telepből is lehetel gazdag,mondjuk egy elektronikai szemét telep.

Gondolj bele,sok minden van egy e-kütyüben,és mondjuk eladod bizonyos embereknek akik értenek az műszaki dolgokhoz.

Pl:GSM, számítógép gépszerelők

2021. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Aki mástól várja a milliomosság receptjét az soha nem lesz milliomos. Ez nem egy alkalmazotti lát, ahol van egy munkafolyamat, amit csak ismételni kell és mindenkinél beválik.
2021. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Örökölsz.

Nyersz a lottón.

Feltalálsz valamit és jó áron értékesíted.

Írsz egy sikerkönyvet.

Megnyered az olimpiát.

Simán csak beállsz focistának.

Létrehozol egy céget, ami sikeres lesz.

Ha nincsenek gazdag rokonaid, talán a focista dolgot tudom ajánlani, ha szeretsz köpködni és amúgy jó a hajad.

2021. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

6 15 30 65 72

Ez az 5 szám 1 474 000 000 Ft-ot ér. (Persze, nulláról ez sem megy: kell hozá 300 Ft alaptőke!) :D

2021. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon könyü gazdagnak lenni szerencse játékot el kel felejteni és mindig a biztosra kel menni.De eleve ha meg tanulsz főzni már azzal is rengetek pénzt sporolsz.Kerülni kel az embereket akik le húznak nem hisznek benned.De ami legfontosab nem szabad érzelmi alapon üzletet kötni.A másik mindig azt kel nézni mire lesz szüksége az embereknek most drága a benzin.Többen fognak tömegközlekedni jó nagy forgalom lessz a busszálomásokon,metrokban.Egy egyszerü szolgáltatásal sokat lehet most keresni ilyen helyeken.Például elég csak maszkot adni pénzért ha megint kötelezö lesz a tömeg közlekedésen a maszk.De a sertéshús is olcsó mer betegek az állatok abbol is lehet vásárolni.Rengeteg jó hús is ott marad mert nem vesszi most senki és megsemisitik.A jó húsal is lehetne valamit kezdeni.
2021. okt. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
91%
2-est nem értem miért pontozták le, ezt kiszámolva tényleg kijön 5 éven belül az 1 millió igaz nem sok millió sőt nem is ilyen csigatempóban kéne félre tenni de nem lehetetlen...nekem 1 év alatt majdnem meglett az első 1 millióm ha nem voltam olyan hülye és elkezdtem költeni..már 960.000 valamennyinél járhattam úgy ősz végére hogy minden kapott fizus pénzt eltettem és csak keveset költöttem..mindenem meg volt közben:D
2021. okt. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!