Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van 65 ezer forintom.2 év...

Van 65 ezer forintom.2 év alatt hogy csinálhatnék ebből 5 milliót?

Figyelt kérdés

Pályakezdő munkanélküli vagyok. 65 ezer forintot sikerült eddig félre tennem. Ezt most szeretném befektetni. A cél, hogy 2 év után legalább 5 millióm legyen.

Dolgozni nem nagyon szeretnék. Inkább a pénz dolgozzon helyettem, ahogy mondani szokták. Hogyan fogjak hozzá?



#pénz #gyorsan milliomossá válni #szuper befektetési tanácsok
2013. nov. 5. 14:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Kissé provokatívnak érzem a kérdést, de az én világmegváltó ötletem a következő: Vegyél egy lepusztult házat Detroitban! Mivel a város csődbe ment, van,aki 1 dollárért akar tőle megszabadulni. Előbb utóbb úgyis rendezik a város helyzetét, illetve egy kis viskó az ígéret földjén ennyit megér. 2 év múlva eladhatod 5 millióért.


Sok sikert!

2013. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Linkoln ***** válasza:

65 ezerből? Hmm. Nem könnyű a kérdés.

Nem igazán láttam még itt választ ami mondjuk választ adott volna a 2 millióból 5 milliót 2 év alattra sem... Deee... Neked csak majdnem két millióval van kevesebbed. Így nem is hangzik vészesen.

Nah de ha arra fókuszálunk hogy 65 ezred van... Akkor nagyon vészesen hangzik.

65 ezer még tapasztalatszerzésnek is kevés. Ennyit kérnek el hogy szóba álljanak veled hogy ismerkedj egy témával...

vagy ennyit kérnek el egy weblapért. Ennyi elég egy kis adótanácsadásra, esetleg felvenni egy tevékenységi kört.

Talán elég arra hogy megismerj valamit, de cserébe sok időt bele kell fektetned.

Ha ki is fizetsz belőle sok idő multán alap dolgokat, pl 1 tevékenységi kör, egy kis adótanácsadás, keresel könyvelőt, akkor!

9 napig tart hogy csődbe menny. Ekkor kellene befizetned az első havi járulékaid...

Esélytelen.

Óh, vagy várj csak! Rabolj, lopj csalj ahhoz hogy ennyit keress. Máshogy nem lehet. De ezeket sem lehet.

Matt. 65 ezer még arra is kevés hogy.. Áh inkább nem is mondom.

2013. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Vegyél 100 lottószelvényt, és imádkozz. Vagy tedd fel mindet a piros 18-asra.
2013. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Tippmix

de ahhoz mázli, megérzés, és igen komoly matematikai tudás kell

nálad a 3. kritérium miatt sajnos nem látok esélyt, hogy összejöjjön

2013. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

mázli okés

megérzés okés

komoly matematikai tudás? az minek?

2013. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Tippmix az lósz*r. Inkább netes sportfogadás vagy póker. Elég sok pókerverseny van ahol a nevezési díj csak 8-10$. Most például lesz MicroMillions ahol lesz 1$-os verseny. Ennyi pénz már bőven elég hogy elindulj sportfogadással ha értesz hozzá 1-2 hónap alatt 200-300 ezer simán meglehet ebből már aztán könnyebb lesz gazdálkodni.
2013. nov. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Linkoln ***** válasza:

Oh nemár.

Ez is mind szerencsejáték....

Mind kamatoztat %-ban. 65 ezerből sosem lesz 5 millió. Még a végén elhiszi. Egy hónap alatt elbukja a 65 ezret ha 5 millió a cél.

65 ezerből lehet csinálni 100ezret. Az csak 50%-os kamat. "csak"

2013. nov. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

"tedd fel mindet a piros 18-asra"


Ha felteszem a 65 ezret és bejön, akkor mennyit nyerek?

2013. nov. 6. 08:57
 9/25 anonim ***** válasza:

nem dobok privit

azért kell a matek, mert ha komolyan akarod csinálni a tippmixet, ott már nem elég megfogadni a Bivalyb*sznád - Mucsaröcsöge járási rangadót, oszt várni a kocsmában, hogy jöjjön a tuti nagy lóvé

többféle kötésben kell játszani, oddsokkal variálni, és közben a kockázatot számolni, máskülönben elvered a 65k-t pár nap alatt

2013. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
evidens, de kezdek félni ha ez már a komoly matematikai tudás kategória:D egyébként azokat én is bírom akik úgy raknak mixet h ennek jó az oddsa, ennek is, ennek, is, közben nemhogy csak nem elemeztek, de még csak egy statisztikát se néztek:D
2013. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!