Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meséltek beteges munkahelyi...

Meséltek beteges munkahelyi élményeket?

Figyelt kérdés
nemrég szabadultam egy kisboltból (mellék állásom volt tanítás mellett) ami olyan volt mint egy szekta. meg sem próbálom leírni mik történtek, biztos kamusnak tűnnék, mert valóban hihetetlen lehet annak aki nem dolgozott ott. viszont a ti történeteiteket nagyon szívesen olvasgatnám. :)

2021. okt. 16. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem meséled el?
2021. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én kiváncsi lennék rá. :)
2021. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy munkatársam, aki pénzért bármire hajlandó volt, még dolgozni is...
2021. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy olyan mint egy szekta? Engen érdekelne a történeted, meg így nem tudom miféle élményre vagy kíváncsi.
2021. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na most már engem is érdekel :D
2021. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szervízben néha kaptunk érdekes dolgokat a postával.

Volt egy laptop amibe belesz.rtak, becsukták és úgy küldték vissza.

Egyik csomagban döglött macska jött.

2021. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nogyogyaszaton dolgozom, szinte csak beteges elmenyeim vannak :D de igazabol csak azert kommentelek, mert most mar engem is erdekel a sztorid:D
2021. okt. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

a férfi tulajdonos(T) a férfi boltvezetőn(B) kívül csak nőket alkalmaz, viszont ők burkoltan egy párt alkotnak, együtt laknak, és Bnek csak akkor kell dolgozni ha a két boltvezető helyettes valamelyikét váltani kell, de be van jelentve vezetőnek és kapja a fizetést, tehát mondhatni T eltartja. T édesanyja meghalt B pedig nem tartja a kapcsolatot a családjával.

na de azért alkalmaznak csak nőket mert pótanyáskodást várnak tőlük, vonzódni nem tudnak hozzánk így más érzelmi "hasznot" nem látnak a női nemben, aki nem vette fel velük szemben a tyúkanyó szerepet nem is volt emberszámba véve.. tudtuk ha megjelennek szerepbe kell lépnünk, körbe kell őket ugrálni, kínálgatni őket kávéval, biztonság érzést kelteni, és ha valaki ilyenkor nem "vette ki a részét" ráparancsoltak hogy "legyen hasznos" tegye odébb azt a dobozt ami tele van fém eszközökkel és egy személy képtelen felemelni, nézték ahogy próbálkozik és azon nevettek milyen "gyenge"... folyamatosan belekérdeztek a magánéletünkbe mert szerintük olyanok vagyunk mint egy család és nincs mit titkolnunk... egy vevő egy alkalommal érdeklődött tőlük hol találja ezt meg azt, ők meg csak pislogtak egymásra, majd ránk, mígnem egy kolléga vette az adást és odament tájékoztatni a vevőt. miután a vevő fizetett és távozott annyira megalázva érezték magukat, hogy elkezdtek kikérdezni mindenkit aki aznap bent volt, mi hol található a boltban mintha egy felelés lenne, és röhögtek mennyire "hülyék vagyunk" és félünk tőlük.

nyilván borzasztóan sérültek mindketten ráadásul ugyanazon a területen, ezért is vannak együtt és ezért ilyenek. ami mégrosszabb, hogy vannak beosztottjaik akik ezt elviselik évek óta...

2021. okt. 17. 01:56
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy teljesen hihető történet.


Én dolgoztam egy raktárban, ahol tíz férfin kívűl egy lány volt alkalmazva. Hasznos is volt a csajszi, mert ügyes meg ilyesmi, de valójában azért volt ott tartva, hogy fenntartsa a kanos férfi kollégák morálját a jelenlétével. Amúgy a főnöknek titokban kellett tartania, hogy alkalmazza őt, mert a barátnője annyira féltékeny típus, hogy kiverte volna a balhét.


Más: egy csajszi ismerősöm egy fagyizó/sütizős pultban dolgozott egy plázában. Neki amúgy kiemelkedően nagyok a mellei, viszont butácska és naív is. Szóval a vén kujon azért alkalmazta őt, hogy lefeküdhessen vele. Sokszor megmondta neki hogyan öltözzön a munkához, vett neki bútorokat, stb. Az is meg lett neki mondva, hogy jól hajoljon be a pultba amikor lapátolja ki a fagyit, hogy jobban látszanak a szép formái.

2021. okt. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló nálunk is volt.

Szinte csak férfiak dolgoztunk a részlegen és a főnökasszony megkövetelte, hogy "Anyu" -nak szólítsuk.

Nagy balhé volt ha valaki a nevén szólította.

Nem tudom mi volt a háttértörténet, lehet meghalt a gyereke.

Párszor olyan sírógörcs jött rá, hogy összeesett és mentőt kellett hívni.

2021. okt. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!