Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Porfolió megírta: munkaerőhián...

Porfolió megírta: munkaerőhiány van és versenyeznek a cégek a munkaerőért. Csak szerintem egy rohadt nagy vicc, vagy csak a szakképzett és hiányszakmák azok, amik alatt ezt értette?

Figyelt kérdés
Szerintem egy vicc az egész, és nem látok benne igazságot.

2021. okt. 17. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Normális képzett munkaerőből van hiány. Nincs autószerelő, kőműves, orvos stb.


Amiből nincs hiány az a képzetlen max gyári melóra alkalmas biorobot, meg a félhülye bölcsész.

2021. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Orvosból, informatikai szakemberből van hiány, a többiből meg annyi van, hogy mehetnek bele a levesbe.

A munkáltatók olyan szerencsés helyzetben vannak, hogy minimum 50 jelentkezőből válogathatnak.

2021. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én már másfél éve munkanélküli vagyok. :D
2021. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A szakmunkásokból van hiány. Mindenki irodában akar ülni, billentyűt nyomogatni, de hegesztőt, karbantartót, villanyszerelőt vagy CNC esztergályost alig találni.

De orvosból is hiány van ahogy fentebb írták, nálunk pl 2 éve nincs gyerek orvos, heti 2-3x jön valaki helyettesíteni 1-1 órában.

2021. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van autószerelő és nagyon sok a kőműves és egyéb építőiparos is. Elég csak felmenni fb ra és lehet látni a sok hozzáértőt kommentelni és kritizálni:)


De a borzalmas valóságot félretéve, Sok a kókányoló és a jó szakemberekből van hiány. Arról nem is beszélve, hogy mindenki ingyen akar gyors és tökéletes munkát. Na meg sok a cigány is akik miatt felhigult az épitoipar.. Arról nem is beszélve, hogy mekkora nagy pénzmosás az egész.. Autószerelők meg tényleg csillagászati árakon dolgoznak.. Nekem 10e ftért dolgozik óránként az enyém. Még egy gyújtótrafó csere vagy gyertyacserére is felszámol 1 órát.. Tehat van ember, csak kókány vagy rohadt drága.

2021. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Betanított munkásból,büfészakos dolgozni nem akaró emberből,rossz,használhatatlan munkaerőből nincs hiány.

Olyanokból van hiány akiknek a szakmája nagy értéket teremt és jól is végzi a munkáját

2021. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakképzett emberekből van hiány.

Hiába küldenek olyat falat rakni aki nem tudja használni a vízmértéket.

2021. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!