Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem szeretném túlragozni, de egy főnökhöz hogy tudnánk oda állni egy ilyen problémával?


Tehát van egy 50 év körüli házas,gyerekes apuka és egy fiatal új 21 éves lány dolgozó. Fél éve van itt a lány és az apuka ez idő alatt 2x rácsapott a lány seggére, próbálta már hazavinni a lányt amibe persze nem ment bele, és szeret szexuális megjegyzéseket tenni a lányra.


Én csak az autós dologról tudtam, mert ki néztük belőle, de mikor megtudtam a többi dolgot,hát finoman szólva se voltam nyugodt. Ja és ezt a lány írta meg nekem, vagy mesélte el. Mondom adok még egy esélyt neki, szóljon ha még 1x bármiféle dolgot művel és intézkedünk.


Az lenne a kérdésem, hogy hogy állítsunk be az irodába, hogy 100% kirúgás legyen a vége, mert szerintem nem kell bemutatni senkinek az ilyen fajta családos apukákat, akik szép szóbol nem fogják megérteni/abbahagyni ezt a dolgot,inkább csak agresszívabb lesz, amit nem akarok a lányra nézve.



2021. okt. 18. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Neked mi közöd van a lányhoz? Hagyd, hogy ő intézze el a dolgot.
2021. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
talán mert ismerem?
2021. okt. 18. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Simán a lány odaáll q főnök elé, hogy ez a gond. Mást nem tud tenni.
2021. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ezt ne ti intézzétek el,nem mindig a legbölcsebb ötlet ennyire belefolyni mások dolgába.

Ha segíteni akartok adjatok tanácsot a lánynak,mit kezdjen vele vagy bíztassátok hogy panaszkodjon a felettesénél,tudja hogy ti tanúskodnátok mellette.Ez az Ő problémája,neki kell megoldania,persze az egy jó dolog hogy segíteni akartok.

2021. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!