Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért várják el az emberek,...

Miért várják el az emberek, hogy ugyanolyan legyek, mint a többi?

Figyelt kérdés
Egy gyárban dolgozom, még új vagyok és ott két kolléganőm azt mondta, hogy ott mindenkinek nagy a szája meg stb. Nos, mivel új vagyok, ezért nem is nagyon beszélgetek, sőt, elég csendes típus vagyok és azt mondták nekem, hogy a gyárban senki sem olyan, hogy csendes lenne. De én miért legyek olyan, mint a többiek? Nekem ez így jó, hogy elvagyok a magam kis világában azt jól van, nem fogok megváltozni senki kedvéért sem! Tapasztalatok, vélemény? Más is volt már hasonló helyzetben? Negatív, okoskodó válaszokat nem kérek!

2021. máj. 11. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked van igazad :D


Gyárban tőlem is elvárták hogy az első perctől fogva tegezzek mindenkit, és beszéljek velük olyan stílusban, mintha ezer éves haverok lennénk. Ha nem hangzott el valaki felé legalább két beszólás is, és az "anyázás" mellett a "g.ci", "b.szdmeg" kaliberű szavak hiányoztak a szókészletemből, akkor rögtön meg voltak sértődve, hogy akkor biztos lenézem őket és különbnek képzelem magam :D


Ez egy másik világ...

2021. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért, az úgy durva. Köszönöm a válaszod. Egyébként primitív a gyári dolgozók többsége, szerintem, kb olyanok, mint az állatok, semmi kultúra nincs bennük, tisztelet a kivételnek.
2021. máj. 11. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert kinézik, ha valaki különb, másabb, mint az átlagember.
2021. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így van!
2021. máj. 11. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!