Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondolnátok egy ilyen...

Mit gondolnátok egy ilyen főnökről?

Figyelt kérdés

mikor bekerültem a munkahelye már legelső nap az egyik főnök enyhén szólva szekált, de láthatóan nem vettem magamra, úgyis belefárad meg amúgy is sok furcsa ember van, gondoltam akkor. később egyre durvábban próbáltt idegesíteni, feszegette a határaim (feleslegesen káromkodott vagy emelte fel a hangját, láthatóan csak kíváncsi volt hogy reagálok), emiatt ha megkért valamire elvégeztem de magamtól sosem kezdeményeztem, elkezdtem kerülni ha tehettem, nem beszéltem hozzá feleslegesen, nagyon lefárasztott a jelenléte és a szekálása. a többiekkel mind nagyon jól kijöttem, ennek láttán, mivel megfogalmazni nem tudta mi a problémája velem, megpróbált sunyi módokon mindenkit ellenem fordítani, például mindig a jelenlétemben a többiektől számonkérte az új kolléganő miért csinálja ezt meg azt vagy éppen mit csináltam aznap, de sosem tőlem csak tőlük, ezzel azt mutatva mintha hülye lennék akivel így lehet csak kommunikálni. a többiek ebből levették, hogy nem csíp, ezért mikor ez a főnök volt bent velünk sokan láthatóan nem beszéltek hozzám, hogy mutassák neki mintha ők sem kedvelnének. nekem ebből elegem lett, felfogtam hogy valamiért negatív érzéseket szeretne kelteni bennem az eleje óta és nem fog leállni amíg nem talál fogást, ezért felmondtam még épphogy próbaidő legvégén a másik főnökömnél, aznap haza is mentem.

most beszéltem egy kolléganővel akivel ott együtt dolgoztam és mesélte, hogy ezt a főnököt láthatóan lesújtotta mikor közölték a felmondásom és a többi főnök nem mond semmit de úgy tűnik mintha nekik ezt mondta is volna, erre egy olyan hanggal tudtam csak reagálni, ami nagyjából a "?????" verbális megfelelője :D

az ilyen emberre vagy jelenségre létezik kifejezés? nektek vannak hasonló érdekes tapasztalataitok?



2021. okt. 19. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szociopata 😂 hihetetlen némelyik ember, semmi nem történik vele, így hát generál egy kis feszültséget

Jól tetted, hogy leléptél

2021. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit gondolok az ilyen főnökről, hogy felpróbálhatná heti rendszerességgel a bugaci vezércsődör az arcát!
2021. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Végig sem olvastam nekem az összes ugyan olyan, megalomániás, hatalom éhes, mohó, kis köcsög, seggnyaló szánalmas, pszichopata, nyomorék :d


Egyetlen egy kivételel találkoztam eddig az életem során.

2021. okt. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 én de. De aztan kiderült, hogy csak jó színész ;)
2021. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg lesújtotta a távozásod, akkor azért, mert így nem lesz kit szekálni, legalábbis amíg nem talál újabb célpontot.

Jól tetted, hogy leléptél, mérgező légkörben nem kell sokáig maradni. Nekem egy kolléganőm volt ilyen, már az első napon elhatározta, hogy kicsinál és elüldöz onnan. Folyamatosan szekált, panaszkodott rólam a főnöknek, rosszindulatú pletykákat terjesztett rólam a hátam mögött stb. Később hallottam, hogy előttem másokkal is csinálta ugyanezt. Próbaidő végén leléptem, majd hülye lettem volna ilyen légkörben dolgozni (szakmailag sem vált volna be a hely hosszú távon). Utána találtam egy sokkal jobb munkahelyet, rendes kollégákkal.

2021. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is több tulaj van, az egyik az elejétől csesztet, a többivel szemben meg véd.

Ez kb olyan mintha azt sugalná, hogy engem csak ő szekálhat, meg ordíthatja le a fejem.

Bejön és első percben ki akar baszni, majd rá 5 percre a társát cseszi le, hogy ne kössön belém a hülyeséggel, mindent jól csináltam. (????)


Sosem gondoltam, hogy létezik ilyen szintű elmebaj. Máig nem tudom hova tenni. Már szórakozok rajta.

2021. okt. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is kiakasztó a főnök. Belém köt akkor is, ha nem szólok, más hibája miatt is velem ordibál. Senki sem marad itt hosszú távon és nem érti miért.

Azt gondolom, nem mindenki való főnöknek.

2021. okt. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!