Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondolnátok egy ilyen...

Mit gondolnátok egy ilyen kolléga-jelöltről?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, aki jelentkezett egy általunk meghirdetett pozícióra (csak önéletrajzot láttunk). 41 éves és eddig 12 munkahelye volt, mindenhol

2-3 évet töltött átlagosan és gyakorlatilag a megye összes olyan cégénél volt, ami a szakterületébe vág.


Bevallom, én szkeptikus vagyok, mivel ennyi munkahely sok, és gyanakszom, hogy személyiségi problémáról lehet szó, szerintetek?



2021. jún. 3. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha megkérdezed őt az interjún, hogy mi az oka ennek?
2021. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az ilyen problémák átlag 2-3 év után derülnének ki. Én a mostani helyemen 10 éve dolgozom. Az eddigi átlag kb. 1 év volt (sok szünettel). Ti talán garantáltok neki hosszú munkaviszonyt?
2021. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem is sok munkahelyem volt de nem ennyi én azért léptem mert mindig több munkát akkartak adni.Amikór x pozicióra jeletkeztem nem főnöknek de ez itt be vett dolog ebbe az országba mert amúgy is kevesen dolgóznak.Vagy csak simmán mindig ki kap maga mellé valakit akit be kel tanitani mert ő a régi ember azt innkáb elmegy.
2021. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségi probléma nem 2-3 év múlva jön ki. Inkább az lehetett, hogy ugye elkezdett valahol pályakezdőként dolgozni kevés fizetésért, aztán két év után úgy gondolta, hogy ideje fizetésemelést kérni. Nem kapott, ezért keresett egy jobban fizető állást. És két-három évente úgy gondolja, hogy szeretne jobban keresni. Szerintem jó fej lehet.
2021. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!
2021. jún. 4. 04:45
 6/13 A kérdező kommentje:
Kicsit gondolkoztam a válaszokon, valahogy nem tudom elképzelni, hogy mindig csak olyan helyet fog ki, ahol nincs béremelés. A cégek nagy részét ismerem, jobban fizetnek ott, mint nálunk és elég jó pozíciókban is volt.
2021. jún. 4. 09:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem a fizu miatt, hanem bármi más. Lehet előrelépési lehetőség nem volt, vagy több/kevesebb felelősséget akart az egyik helyen, a másikon a főnök elszerette a feleségét, a harmadikon szívesen dolgozott, de a negyedik megtalálta őt egy fantasztikus ajánlattal, de sajnos 3 év múlva ott tulajdonosváltás volt és elviselhetetlenek lettek a körülmények...

Nekem is sok munkahrlyem volt (nem 12, de még fiatalabb is vagyok az illetőnél), és én is különböző, de teljesen jogos indokok miatt váltottam eddig. Személyes interjúkon általában simán megértik, ha elmagyarázom az okokat.

2021. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az ötödik helyen dolgozott, akkor gyereke született, de a munkahely nagyon messze volt és állandóan túlóráznia kellett, aztán a gyerek óvodába ment, csak úgy tudták megoldani, ha ő viszi a gyereket reggel, az meg a hatodik munkahelynek nem tetszett...
2021. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. jún. 4. 10:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha 20 évig ugyanott dolgozott volna, az garancia lenne bármire?
2021. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!