Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akinek macerás bejárni a...

Akinek macerás bejárni a munkahelyre pl., távolság miatt, hogy tudta megszokni a korán kelést?

Figyelt kérdés
Évekik nem tudtam jogosítványt csinálni, autót venni, 2 átszálással jártam be, vissza. Te hogy jutsz el a munkahelyre? Mikor kelsz? (6-8kor kezdődő munkák esetére gondolok)

2021. okt. 21. 17:13
A kérdező szavazást indított:
hajnal 3 előtt
3-fél4
4
4-fél5
5
5-fél6
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

3/4 6-kor hogy beérjek 8-ra


Rákosszentmihály-Csillaghegy


3 átszállás, 1,5 óra úttal.

2021. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

6-kor kezdek, de előtte 10-15 perccel be szoktam menni, hogy mire eligazítást tartunk a dolgozóknak, már képbe kerüljek az aznapi helyzettel.

5.10-kor kelek, gyalog is benn vagyok 20 perc alatt, autóval 5 perc, mert ilyen korán semmi forgalom. Vidéki nagyváros. Előtte ugyanennek a cégnek egy másik teéephelyén dolgoztam, ugyanúgy 6-os kezdéssel, akkor 50 perc volt a vonat és előtte ugyanígy 5 perc kocsival, 4.25-kor keltem. Amúgy szerettem a melót ott is, de a bejárás nem hiányzik.

2021. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Debreceni vagyok. Már régebben is bringával jártam amikor az időjárás engedte, rossz időben viszont eleinte még busszal,majd mikor már volt kocsim azzal jártam be. De rá kellett jöjjek, hogy autóval bár pár perccel hamarabb beértem, de totál stresszes volt, rádásul mozgáshiányom is lett és nagyon elkényelmesedtem. Emiatt egyre jobban kitoltam az tűréshatáromat a rossz idő felé is, így már esőben és hóban is megszoktam a bringázást, megfelelő ruházattal. Ennek köszönhetően azóta nem fáztam meg egyszer se, míg a kocsizós, buszozós időszak alatt minden évben többször is ágynak estem. Bringával kevesebb mint fél óra az út, autóval pedig 15-20 perc, d már csak bringával járok.
2021. nov. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!