Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tegyem túl magam azon,...

Hogy tegyem túl magam azon, hogy 2 legkedvesebb munkahelyemet elszúrtam és most már nem mehetek vissza?

Figyelt kérdés

Az egyik még függőben van de van egy olyan érzésem hogy elszúrtam mivel korábban nem mentem mert gondok adódtak az odajutással, de ezen felül akartam volna oda menni és azóta bánom hogy nem akkor csaptam le rá mert az a gyakorlati helyem is volt és régóta ismertem a helyet.

Másik meg annyira nem nőtt a szívemhez viszont itt sokszor nem tudtam mit csinálni, mégis hiányzott a csapat, a munka nem a legjobb de valamiért mégis erős ragaszkodást érzek ide is és több éve nem tudom elengedni ezeket főleg az OCD-m is kihat rá.

Ezért se tudok más munkát vállalni míg ténylegesen nem mondják hogy nem mert addig van remény míg olyanokat mondanak, hogy "értesíteni fognak" minthogy "nincs most felvétel" mint az egyiknél amiről már letettem részben. Ennél pedig tudom hogy hazudtak nekem mivel amikor érdeklődtem hogy visszamehetnék e az nap pár órára feltettek egy hirdetést szóval csak engem nem akartak oda szép szóval de elviseltem volna ha ezt mondják mint hazudnak..szóval már így le is pergett ez a ragaszkodás ide.

Most próbálok keresni új munkahelyeket mert ha ennyire nem kellek úgymond hogy majd értesítenek akkor nem jó olyan helyen lenni ahol ennyi galiba volt de ezt csak az én agyam túlreagálja.

Nem csak ezek miatt emésztem magam de főként ezek vannak jelen mivel egy ideje nem dolgozok szociális fóbia miatt is. Elég erős néha OCD vel együtt.

Mindig azt képzelem, hogy új helyen nem tudok megfelelni, kiközösítenek vagy figyelem tárgya leszek ebédidőben vagy étkezéskor mint régebben is volt kis incidens emiatt. Sok mindenen túlreagálok pedig nem kéne.



2021. okt. 21. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress masikat. Van ezer hely. Mashol is lehet jo brigad. Lega megismersz uj embereket. Ha meg visszahivnak es azt jobban szeretted barmikor lelephetsz a probaidobe ha egyaltalan figyelik ezt ott..
2021. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.látom hogy neked ez ilyen egyszerű de nekem nem..nem értetted meg a problémámat.
2021. okt. 21. 19:55
 3/8 A kérdező kommentje:
sok lehetőségem is van és volt de mégis ehhez a 2höz ragaszkodok mániákusan szinte..ocd miatt főleg
2021. okt. 21. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Valamilye szinten normálisak ezek az érzések.


Én is xar váltás után keresek most újat a régi jóról, és a rossz tapasztalat miatt benne vannak az emberben ezek a félelmek.


De te si tudod hogy neked az OCD ráerősít erre a ragaszkodásodra. Sajnos fejen is állhatsz, ha nem kellessz a régire. Ha meg is próbáltad de a válasz egy max "értesítünK" az egyenlő a nem-el.


Nekem is fel kellett dolgoznom, hogy egy jó helyet hagytam ott. De mostanra kezdem elfogadni. Megvannak a félelmeim nekem is, de muszáj bízni, hogy jó helyre kerülsz. Meg ha xar lesz, akkor ott lehet hagyni, na bumm. Én akkor továbbkeresnem a megfelelőt. De muszáj próbálkozni, mert csak így lehet kikecmeregni ebből a helyzetből.


Amúgy ha már 2x volt jó helyed, akkor ezután is lehet jó helyed.

2021. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De te si tudod hogy neked az OCD ráerősít erre a ragaszkodásodra.

köszönöm, ezt nem igazán tudtam inkább mostanában jöttem rá erre mert eddig nem sejtettem hogy miért van ez velem, hogy ez is az ocd miatt lehet viszont így élni nehéz és tényleg segítség kéne nekem..mert ez csak a jéghegy eleje ami nekem van..

2021. okt. 21. 21:36
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha meg is próbáltad de a válasz egy max "értesítünK" az egyenlő a nem-el.

sajnos augusztus óta próbálok érdeklődni, emaileken keresztül, hívásokon de mindig a majd értesítünk pedig azóta 2x is láttam hirdetést onnan és érdekes más üzemben is az adott üzemeltető mondta hogy nagy leállás van és az ottaniaknak se van munka így lehet tényleg nincs vagy valami nagy zűr van ott de valózínű hogy engem akarnak lerázni..:( ezért bánt mondjuk vigasztal a tudat hogy költséges lett volna mert 3x bérlet kellett volna 1 budapesti, 1 helyközi bérlet, 1 vonatbérlet mert reggel és délután máshogy tudok közlekedni...szóval ja.

2021. okt. 21. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, látszik, hogy megszenveded.


Küldd be a hirdetésekre is, ha látod, de tényleg fura ez a katyvasz, az is lehet hogy előre kifizették x időszakra a hirdetést vagy nem tudom.


Van az a pont, aminél többet már nem tudsz tenni. Olyankor érdemes elengedni. Biztosan találsz még te is olyan helyet, ahol jófej, normális emberek (is) lesznek! Ahol meg nem, onnan meg el tudsz jönni és keresel tovább.


Lelkileg ezek megterhelőek az embernek, de tovább kell menni.

Kitartás!

2021. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

sajnos ez a hülye ocd ennyire megtör ilyen dolgokban.

pedig ezeket simán eltudtam régen engedni amikor még úgy voltam vele hogy mehetnék oda de nem tetszettek a feltételek. mióta ocd jelen van azóta alig tudok elengedni dolgokat nem csak munkaügyben.

2021. okt. 22. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!