Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdekes magatartás ha valaki...

Érdekes magatartás ha valaki 14 helyben eltöltött év után úgy mond fel, hogy senkinek se szól el se köszön rendesen, csak egyik nap még jön másnap még nem?

Figyelt kérdés

a felmondást beadta már 1 hónapja de senkinek egy szót se szólt és úgy járt be 1 hónapja hogy már ketyegett a felmondási ideje. de ezt se tudtuk.

majd egyik nap felállt ahogy mindig odavetett egy „na szevasztok"-at ahogy mindig. És többet nem jött.

De mi semmit se tudtunk az egészről azt hittük beteg/szabin van. A főnöktől tudtuk meg hogy többet nem is jön.

Azért egy kis cégnél 14 helyben töltött év után ez valahogy nagyon nem oké.

Szerintetek?


2021. jún. 17. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
neked nem oké, neki meg oké. Lehet tele volt a töke veletek.
2021. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

" Lehet tele volt a töke veletek."


Nekem is tele van a tököm mindenkivel de azért volt gyerekszobám.


Én is jó reggelt köszönök reggel, aztán van itt olyan ember akit max lehánynék.

2021. jún. 17. 18:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire azzal tudsz csak foglalkozni, mit csinál a másik, akkor nem csoda, ha egyszerüen lelépett!
2021. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja értem szóval miattam lépett le, világos. Hát akkor jó sokáig bírta.... ő 14 évet volt itt, én 8-at eddig, tehát azért 8 évet kibírt engem. És most miattam ment . világos.
2021. jún. 17. 18:49
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

Balu, volt már ez a kérdés párszor.


Mellesleg, ilyen megeshet valóban. És miért is muszáj elköszönni? Lehet, hogy a háta közepébe nem kívánja a kollégák faggatózásait, hogy miért megy el, esetleg a beinduló pletykákat, hogy biztos nem bírja már őket. Ilyeneket én is kaptam, pedig én egy év után mondtam fel, mert találtam jobb helyet.

2021. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

" Lehet, hogy a háta közepébe nem kívánja a kollégák faggatózásait, hogy miért megy el,"


És mi akadálya hogy benyögjön valami jól hangzó de ellenőrizhetetlen kamut?


Miért mész el? találtam egy másik állást dupla ennyiért. Nesze nektek. Rágjátok.

Igaz vagy sem? Nyomozzátok ki.


Kb én ezt tenném.

2021. jún. 17. 18:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6: Én is ezt mondtam. Aztán az lett, hogy páran kérdezgetni kezdték, hogy esetleg nem keresnek-e még embert oda, nem kérdezném-e majd meg nekik. Az ilyen is kellemetlen kicsit.
2021. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"ogy esetleg nem keresnek-e még embert oda, nem kérdezném-e majd meg nekik"


Válasz: nem, nem keresnek.... ilyen marha egyszerű.

2021. jún. 18. 05:38
 9/12 anonim ***** válasza:
8: Aha, csak aztán jöhetnek olyanok, hogy adjam már meg a számukat, e-mail címüket, mert majd rájuk írnak hogy volna-e valami munka, esetleg engem is megemlítenek, meg miegymás.
2021. jún. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"hogy adjam már meg a számukat, e-mail címüket"


Megmondod: nem adom meg. Kész.

Van még kérdés?


Eleve ki az a hülye aki elpofázza konkrétan hova megy? Senkinek semmi köze hozzá.Innen el, ez a lényeg.

2021. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!