Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szellemi munkáknál megbotránko...

Szellemi munkáknál megbotránkoztató egy tetovált ember?

Figyelt kérdés

Én fiatal koromban, sőt egyetemista koromban is egy szubkultúrához tartoztam.Gépészmérnöki szakon annyira nem tűnt ki, voltak hozzám hasonló "elvont figurák".


A lényeg, hogy voltak piercingjeim, egy karika az ajkamban,hosszabb hajam volt.Illetve, vannak tetoválásaim, sok.A karjaimon végig, anno szerettem volna úgy kinézni, mint a zenészek.


A hajam rövid, piercingem sincs már bent, bár a helye látszik.A tetkók viszont megmaradtak és nem is szeretném őket eltüntettetni.


Rövid ujjú pólóban még nem voltam bent a munkahelyemen.



Külföldi vezetők, akik a múltkor idelátogattak, közülük az egyik is jól tetovált volt a karján.


2021. okt. 26. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van szabályzat a munkahelyen, ami előírja a tetoválások takarását?

Ha nincs, akkor nem kell takarni őket, ha meg elégedettek veled, nem fognak emiatt kirúgni.

2021. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát alapból visszataszító egy tetovált ember. Így tönkreteszi magát valaki utána meg fel sem veszik majd akárhová. De manapság már minden második emberen van, csak ha komolyabb helyen dolgozik az illető illene eltakarni.
2021. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Most már normális tetkók vannak, szépek, nem az régi kék. Egyre elfogadottabb.
2021. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma méár nem.
2021. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ascelpius ***** válasza:
100%
Problémát legfeljebb bizonyos front office munkáknál jelent, ha egyáltalán nem eltakarható (például arcon, kézfejen)
2021. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!