Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emberek akik fizikai munkát...

Emberek akik fizikai munkát végeznek. Mit csináltok olyankor, amikor éjjel nem tudtok aludni és reggelre fáradtak vagytok? Hogyan tudtok dolgozni?

Figyelt kérdés
Én most pont ebben a helyzetben vagyok. Sajnos sejtem hogy mi lesz reggelre kb mindenem fájni fog mint egy lázas embernek. Kiváncsi vagyik hogy ti hogyan oldjátok meg a helyzetet.
2021. okt. 28. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Nekem mas problemaim is voltak. Miutan egyszer zsinorban ot ejjel nem tudtam aludni, orvos altal felirt Xanaxot veszek be, es bar nem altato ( az veszelyes, es nem pihentet), attol ellazulok ugy, hogy jol aludjak. Es konnyen ebredjek.

Majd figyeld, lepontozas es kampany jon ellene, de azt mar nem nezem meg.

2021. okt. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%

Az a jó a fizikai melóban, hogy nem kell mellé semmilyen bogyót szedni.

Az izmok által termelt tesztoszteron(nőknél is, igen) lenyugtat, elaltat.

Ha nem kávézol, meg egyéb varázsszerek, reggelre 100%-os állapotban kéne lenned.

Ha zajok vannak, füldugó.

2021. okt. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát... ha másnap egésznap pörgés van a munkahelyemen, sok a meló, sietni kell, akkor ez bármennyire is fárasztónak tűnik, ilyen esetben jobb, mert valamennyire felkelt és rákényszerít, hogy erőltessem meg magam. Ha alig van valami, akkor nem csak lassabban telik az idő, de akkor tényleg folyamatosan úgy érzem, hogy mindjért bealszok, és sokkal lassabban csinálok mindent. Szóval nem tőlem függ, de reménykedek benne, hogy pörgés lesz.
2021. okt. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Iszok par sort vagy tekerek egy cigit
2021. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!